PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558718}

Dobry doktor

The Good Doctor
5,6 3 458
ocen
5,6 10 1 3458
Dobry doktor
powrót do forum filmu Dobry doktor

Nie wiem co myśleć o głównym bohaterze. Czy był socjopatą i robił to wszystko ze świadomością że dziewczyna może zginąć, czy naprawdę chciał tylko spędzić z nią więcej czasu nie spodziewając się że może się to tak skończyć.

Skłaniam się bardziej ku drugiej opcji. Był tak samotny i zdesperowany że starał się ją zatrzymać za wszelką cenę. Nie miał nic do stracenia i nie myślał logicznie.


ocenił(a) film na 8
bobikkkk

Tez skłaniam się ku drugiej opcji.
Myślę, że tak samotny, niedoceniony, nieszanowany przez personel niższego szczebla pragnął zatrzymać na dłużej dziewczynę w której się zadurzyl.Nie chciał jej skrzywdzić ale wszystko potoczyło się za szybko i wbrew jego woli.

mirabozenna

Tylko zastanawiające jest, że tak łatwo mu przyszło zabicie Jimmy-ego, to już raczej nie był wypadek. A w rozmowie z detektywem wręcz się uśmiechał jak mówił o jego śmierci.

ocenił(a) film na 8
bobikkkk

Masz rację zabicie Jimmyego nie był to wypadek tu zadziałały pewnie te negatywne emocje - panika, strach. Gdyby Jimmy go nie szantażowal morderstwo nie miałoby miejsca. Kariera doktorka wisiała na włosku i chciał ratować swoją skórę ale wszystko zależało od Jimmyego. Pozbył się go w najgorszy z możliwych sposobow ale czy był socjopata, psychopata czy desperatem? Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones