PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599836}
6,2 18 388
ocen
6,2 10 1 18388
5,8 4
oceny krytyków
Tożsamość zdrajcy
powrót do forum filmu Tożsamość zdrajcy

Są dobre nazwiska ( Collette, Malkovich ) i po części niosą ten film na swoich barkach, ale to nie wystarcza. Coś tu nie zagrało, reżyser ? Montaż ? Nie wiem, ale za bardzo przeciągnięty, nuży po części

ocenił(a) film na 5
beachboy_86

Moim zdaniem niezgrana liczba wątków z tempem. Z jednej strony sporo zwrotów akcji, a z drugiej film nudził - wydaje mi się, że przez to, że te kolejne informacje były podawane za szybko, nie było momentu budowania napięcia, bo zaraz coś kolejnego wskakiwało. Więc pod tym względem film niedorobiony, a może gdyby w drugą stronę poszli, to jako taka przerysowana napier**lanka wypadłoby wbrew pozorom lepiej. A tak to ciekawy pomysł, niezła obsada, a film po prostu męczący i ze zmarnowanym potencjałem.

beachboy_86

Dla Pani Repace obojrze jeszcze słabego filmu z nią ni widziałem

beachboy_86

Bo cały film jest bardzo przewidywalny :-) Agentka z dylematem i traumą (oczywiście!), pomagający jej ni stąd, ni zowąd złodziejaszek z romantyczną-wojskową przeszłością, no pierdoły straszne :-) Ale mimo wszystko tempo było niezłe, taka tam niezobowiązująca rozrywka na sobotni wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones