PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434046}

Zakochany Nowy Jork

New York, I Love You
6,3 34 113
ocen
6,3 10 1 34113
6,0 11
ocen krytyków
Zakochany Nowy Jork
powrót do forum filmu Zakochany Nowy Jork

???

ocenił(a) film na 1

Co to ma być?
Byłam w kinie i myślałam, że zanudzę się na śmierć.
Chyba najśmieszniejszym tekstem było "podnoś nogi nie szuraj" czy jakoś tak...

Zielona22

Moja ocena 4/10 a za co? Historia staruszków,malarza no i ścieżka dźwiękowa-chyba mi się najbardziej w tym filimie podobała...A ogólne wrażenie nie zbyt dobre,zabierając się za ten film myślałamże będę zachwycona zwłaszcza że ma dobrą ocenę i słyszałam pochlebne opinie o nim,jednak się zawiodłam. Dała bym niższą ocenę,ale te dwie historie i muzyka do mnie przemawiają dlatego daje 4...

ocenił(a) film na 1
PatrycjaS19915

Nuda na maxa :)

Zielona22

Oglądałam to głównie przez Natalie Portman.
I co? Jakieś 4 czy 5 minut grała...
Nuda totalna.

ocenił(a) film na 1
ocenił(a) film na 2
PatrycjaS19915

Dokładnie. Beznadzieja totalna.

ocenił(a) film na 9
Zielona22

Bez urazy, ale czego Ty szukałaś w tym filmie, oceniając na 10 takie pozycja jak: Męsko - damska rzecz, Oświadczyny po irlandzku, Z ust do ust czy Pretty Man, czyli chłopak do wynajęcia? Kompletnie nie ten target. Ocenić ten film, pod którym się teraz wypowiadamy na 1/10, to jakby samej sobie dać policzek.
Wybierasz się na film dlatego, że ma w tytule "miłość"?

ocenił(a) film na 1
pracus

Wiesz te filmy którym dałam 10, mi się podobały. A "Zakochany..." mi się nie podobał, bo nic mnie w nim nie rozbawiło, nie zaciekawiło i ogólnie wynudziłam się tylko. Każdy może mieć inne zdanie i każdy może lubić co innego, prawda? :)

ocenił(a) film na 8
pracus

dokładnie... "nie ten target" Daje 8.

Zielona22

Dla mnie też to była prawdziwa masakra, oceniłam go na 3, bo można było z tego zrobić coś dobrego, ale ktoś spaprał sprawę. A szkoda, bo lubię tego typu filmy.

ocenił(a) film na 3
Zielona22

Nuda, kilka rzuconych historii i na tym koniec ... porażka

ocenił(a) film na 7
Zielona22

to było inne spojrzenie na miłość. w kontekście zalewających nas z każdej strony głupiutkich komedii romantycznych, ten film się wyróżnia. i to jest jego duża zaleta, jest subtelny, spokojny i nieprzewidywalny.

ocenił(a) film na 1
tsu_chan

Być może, mnie nie zainteresował.

ocenił(a) film na 2
tsu_chan

Na siłę niczym P. Coelho stara się przekazać oryginalne,wyszukane i pseudo inteligentne prawdy życiowe. Wręcz nachalnie, niektóre wątki wręcz bawią.

ocenił(a) film na 9
Kisamcia

To był MELODRAMAT a nie komedia romantyczna, chyba plakat Was zwiódł. Hmmm nie wiem kto się spodziewał po melodramacie łez ze śmiechu ;)

ocenił(a) film na 2
panibozia

Nie nastawiam się do filmów przez pryzmat na ich gatunek, bo wiem,że zawsze "w praniu" każdy inaczej odbiera dany film. W swoim gatunku też beznadziejny i naciągany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones