PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434046}

Zakochany Nowy Jork

New York, I Love You
6,3 34 113
ocen
6,3 10 1 34113
6,0 11
ocen krytyków
Zakochany Nowy Jork
powrót do forum filmu Zakochany Nowy Jork

Pytanko

ocenił(a) film na 7

W filmie jest turystka z Francji ale nie znalazłem jej w obsadzie :D Wie ktoś może jak się nazywa ta aktorka? Z góry dzięki ;)

maciek141992

to Jacinda Barrett jako Maggie w Zakochanym Nowym Jorku, grała również bynajmniej ja ją pamiętam z roi w Bridget Jones 2

ocenił(a) film na 7
vivien_86

to chyba nie ona tam mi się przynajmniej wydaje. nie wyglądają tak samo. dla jasności chodziło mi o tą dziewczyne pojawia sie 2 może 3 razy w tym filmie ma ze soba kamera zapierwszym razem pojawia sie w taksówce potem w kawiarni. ake to raczej nie była Jacinda Barrett. Ale dzieki za próbe pomocy :D

ocenił(a) film na 7
vivien_86

tak to ona dzięki :D zdjęcie profilowe mnie zmyliło :P Swoja drogą zdjęcie które ma na Avatara jest straszne. Ona jest śliczna a na tym zdj. wygląda jak wychudzona i żylasta laska :D (moje zdanie) ;-p Dzięki vivien_86 :D

maciek141992

Nie chciałam wcześniej pisać ale byłam przekonana że to ona ponieważ porównałam jej zdjęcia z filmem który wczoraj miałam okazję oglądać :) Nie ma za co maciek141992 :) miło mi że mogłam pomóc, pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 6
maciek141992

Jeśli masz na myśli tą którą spotkał w kawiarni Ethan Hawke (Pisarz) i potem zostawił jej "do widzenia" nagrane na jej kamerze to nie była wcale Jacinda Barret, tylko Emilie Ohana ;) na 100 %! natomiast Jacinda była matką tej dziewczynki z segmentu "Natalie Portman" co była pokazana z tym ojcem Murzynem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones