PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648319}

Zulu

6,8 7 808
ocen
6,8 10 1 7808
Zulu
powrót do forum filmu Zulu

kupa w sosie

ocenił(a) film na 5

Film oceną mocno zainteresował no i po raz kolejny stwierdziłem, że tacy właśnie są tutaj znawcy.
Poza Orlando Bloomem to flaki z olejem. Objechany klimat. Whitakker momentami tak irytujący, że
głowa mała. Temu człowiekowi nigdy nie dadzą chyba roli zdrowego psychicznie człowieka.

juriSQN

kupa w sosie, muchy w nosie. Avatar 8/10 + tleniony blondasek w avatarze = kupa w główce.
Wspaniały film, wyróżniający się na tle obecnego gówna dla otępiałych baranów (avatary smerfne stworki, transformersy, igrzyska gówna)
bardzo dobry scenariusz, zdjęcia i gra aktorska. Tylko ciężki imbecyl nie zrozumie wartości tego filmu.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

mówisz o synu swojego ojca?

juriSQN

jeśli syn mojego ojca by nie zrozumiał tak prostego filmu, to bym o nim mówił, ale na na razie ty narzekasz na to wspaniałe arcydzieło...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Co jest wspaniałe w filmie, którego fabuła zdradza mi co się wydarzy i nic w tym filmie mnie nie zaskoczy, panie geniusz?

juriSQN

Po 1 - jeśli nie umiesz pisać po polsku to po co się wypowiadasz na forum? Trochę słownika, mniej wagarów z lekcji języka polskiego i szybko nadrobisz zaległości! Czy myślisz że ten tleniony blondasek, którego masz na zdjęciu osiągnąłby sukces jeśli nie umiałby pisać? nie ''co jest wspaniałe w filmie'', tylko - co jest wspaniałego w filmie, nie ''panie geniusz'', tylko - panie geniuszu!

A co jest wspaniałego w tym filmie? Bardzo dużo! Na wstępie powiem że wspaniała jest gra Blooma i Whitakera, mistrzostwo, nie to co drętwa gra z gówien typu Avatar czy Transformers.
Co jeszcze ? - Pokazanie prawdziwego oblicza RPA i problemów tego kraju z którymi boryka się od bardzo wielu lat, a większość ludzi nie ma o tym zielonego pojęcia.
A co cię zaskakuje w Avatarze? Smerfne stworki skaczące po krzakach? nigga please...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Co do gry aktorskiej Blooma, to nie wiem czy umiesz czytać, ale zakładam, że tak, to napisałem, że się zgadza. Whitakker żenujący, objechana rola. Pokazanie problemów? W filmie "Hotel Rwanda" też jest pokazanie problemów po czym większość ludzi idzie sobie po filmie zrobić kolacje i ma to gdzieś, i jestem przekonany, że zrobiłeś tak samo. Może minąłęś się z powołaniem i powinieneś zostać polonistą w gimnazjum, gdzie mógłbyś nawracać rozbrykanych nastolatków, bo zgrywanie znawcy filmowego wychodzi ci bardzo średnio. A co do avatara to tylko potwierdza jak gównianym znawcą jesteś, nawet nie znawcą a po prostu zwykłym gównianym gapiem, który patrzy w ekran.

juriSQN

No tak, przepraszam że nie użalam się nad tymi niebieskimi stworkami, nad ich wielkimi problemami, przyszły złe korporacje i zepsuły im drzewko po którym skakały.To było takie smutne, chyba zaraz się rozpłaczę.
Whitsaker żenujący? Dobre, jedna z jego najlepszych ról, ty pewnie zagrałbyś lepiej nie? Gdzie widzisz jakieś błędy w jego grze aktorskiej? Czego nie ta zagrał jak powinno być 'znawco'?

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Nikt nie każe ci się użalać nad niebieskiimi stworkami. Whitaker żenuący, ponieważ nie wiem czy czytałeś pierwszy post, a skoro odpisałeś to chyba tak, to pisałem, że chyba nigdy nie dostanie roli zdrowego psychicznie i właśnie dlatego według mnie jego rola była nudna i żenująca. Nic nowego, nic zaskakującego, słaby film, który mi nie zaimponował. Więc następnym razem mógłbyś się pogodzić z tym, że każdy ma swój gust, może wyrazić swoją opinię i nie musi od razu szkalować drugiej osoby. Znawcą nie jestem, raczej zwykłym widzem i nie powiedziałem też, że zagrałbym lepiej.

juriSQN

tylko jakbyś miał ochotę zauważyć już w 1 swoim zdaniu jakie napisałeś na tym forum w tym temacie - TO TY atakujesz wszystkich, którym ten film się podobał. - ''tacy właśnie są tutaj znawcy''.

Skoro Witaker w każdym filmie idealnie gra psycholi, (choć w tym filmie był zwykłym policjantem, nie wiem co takiego 'psychicznego robił' (biegał za poszukiwanymi jak inni)/. - to kogo mają dać innego skoro on pasuje do tej roli najlepiej (jak już wiele razy udowadniał).

co innego jakbyś napisał - film mi się nie podobał, ponieważ....to bym zrozumiał i nic nie pisał w twoim temacie, ale jak bez sensu atakujesz wszystkich którzy docenili ten przepiękny film to mnie od razu ręka świerzbi, i próbuję ci wyjaśnić jak bardzo się mylisz.

zresztą ja nie muszę bronić filmu bo ocena 7.0 broni go sama.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

no, no. Ocena zdecydowanie za wysoka trollu

juriSQN

jasne, panie trollu, kolejny mądrzejszy niż 2000 (2 TYSIĄCE) ludzi, którzy obejrzeli film. TO dopiero troll do potęgi...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

trolololololo słaby film tak jak twoje wszystkie oceny

juriSQN

avatar - 8 hahahha to dopiero żal i śmiech....

ocenił(a) film na 5
Mothyff

ZULU 10 hahaha właśnie przez takich jak ty ten film ma 7/10, normalnie bylaby 5

juriSQN

zulu -wspaniały film o problemach RPA, świetna gra blooma i whitakera,
avatar - gówno dla tępych dzieci o niebieskich stworkach skaczących po lesie.
odpowiedz sobie sam.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

Co sie tego avatara ześ uczepił tak trollu :D nawet ani jednego słowa nie powiedziałem o avatarze. Dla mnie to była fajna historia i przygoda, dla ciebie moze byc to bajka o skaczacych stworkach, co mnie to obchodzi koleś? Jest wiele filmow o problemach i akurat ten jest słaby według mnie, zjeżdżaj już.

juriSQN

a ty co się uczepiłeś że dałem 10 i mi to wypominasz? dla mnie to wspaniały film zasługujący na 10 i tobie nic do tego. więc jak się mnie tak czepiasz że dałem 10 to i ja się czepiam kiedy bajce o smerfach w dżungli dajesz 8; pa pa blondasku.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

tylko ze moja 8 jest blizsza obiektywnej oceny niz twoja genialna 10 gdzie film ma naciagane 7 przez takich jak ty trutniu

juriSQN

a skąd masz wiedzę że dzieci z przedszkola nie zawyżyły oceny po zobaczenia smerfnego stworka?

ocenił(a) film na 5
Mothyff

zrobiłem ankiete społeczną

ocenił(a) film na 5
juriSQN

a po drugie, dzieci dajace 10 avatarowi nie roznia sie niczym od ciebie dajacego 10 zulu

juriSQN

ty dałeś 8 więc i od ciebie też się niewiele różnią...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

haha, widze, ze juz koncza sie pomysly :D jakbys dał temu filmowi 8 to nawet bym nie pisnal. ale jestes gownianym trollem

juriSQN

wcale nie kończą/ 8=avatar=pianista pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Mothyff

lubisz być wrzodem na dupie?

juriSQN

nie lubię, sam zapytałeś o nowe pomysły...

ocenił(a) film na 5
Mothyff

no i dobra. zulu słaby film

juriSQN

avatar jeszcze słabszy i w dodatku dla przedszkola bo gimbaza to za duża na smerfy..

ocenił(a) film na 5
Mothyff

to idź komentować pod avatar a nie pod tym filmem gimbusie

juriSQN

raczej ty idź oglądać bajki o smerfach zamiast udzielać się pod filmem dla inteligentnych ludzi.

Mothyff

Zdajecie sobie sprawę, że całe powyższe świadczy o tym że obaj jesteście debilami?
Wróćcie do tej bezsensownej utarczki za 2-3 lata... i będziecie mieć takie same odczucia jak reszta czytających te bzdury.

Ocena na 10 gwiazdek to chyba jedyna na planecie dla tego filmu. Arcydziełem to na pewno nie jest... o czym świadczy choćby popularność i oceny innych. Film wart obejrzenia, to na pewno.... ale przełomowy to on w niczym nie jest.

A jak ktoś Ci jedzie po "Avatarze" to zamiast szczekać broń swoich racji. Cameron czekał aby stworzyć ten film długie lata bo nie było technologii. Kto nie widział Avatara w I-maxie 3D to nie zrozumie, że to był kolejny przełom w kinematografii po Matrixie. Filmy nie zawsze ocenia się po grze aktorów czy skomplikowaniu fabuły. Dlaczego więcej takich filmów jak Avatar nie powstało? Bo jest to kur^&^o trudne, żmudne i drogie. I to wystarczy do 8/10.

Tarzan

niby obaj jesteśmy debilami ale odpowiedź jest tylko do mnie, hmm niezwykłe.
ta 10 to chyba twoja wyobraźnia bo nawet ćwierćinteligent może się domyślić że jak film ma ocenę ok 7 to musi mieć sporo dziesiątek wśród kilku tysięcy ocen. I kto powiedział że film na 10 musi być koniecznie przełomowy? Może po prostu podobał mi się bardzo scenariusz, zdjęcia i gra aktorska? Nie przyszło ci to do główki?
Udajesz inteligenta a bronisz tak niskiego bagiennego filmu jak avatar. Widzę że doceniłeś gwiezdne wojny, matrixa czy chociażby władcę pierścieni i naprawdę nie widzisz przepaści między tymi arcydziełami a tym gniocie o niebieskich stworkach?
Jesteś tak dennym bagiennym mułem i naprawdę myślisz że jak coś jest żmudne, trudne i drogie to zasługuje na 10? hahha no nieźle niski poziom dekla. Specjalnie dla ciebie zrobię film SRACZKA 3D, będzie on żmudny i trudny, facet ze sraczką będzie pryskał na widzów w kinie swoim gównem w 3d, mam nadzieję że dasz 10, bo będziemy z kolegami nagrywać sraczkę trudno i długo.

Mothyff

no Panowie ubawiłam się po pachy :D i kto by pomyślał, że wy już tak pół roku ciągniecie wątek :D czekam na więcej !

trauma

jak pół roku, tarzan napisał mi po raz pierwszy 8 godzin temu?

Mothyff

tacy krytycy jak wy niech se oceniają polskie filmy jak disco polo które są akurat na waszym poziomie.

BigMelon

A tacy wybitni krytycy jak ty ''NIEH SE'' kupią słownik języka ojczystego bo nawet taki jest dla nich za trudny.
disco polo nie oglądałem i nie zamierzam ale widzę że ty od razu poleciałeś zobaczyć to co lubisz.
jasne, bo ty w życiu widziałeś 3 filmy to dlatego innym zabraniasz oglądać i oceniać?
ogarnij się.

Mothyff

panie melon dodam jeszcze - poker night dałeś 10 a to dopiero gniot hahahahha więc pryszczaty gimbusie lepiej nie zgrywaj już tak wielkiego krytyka bo nim niestety nie jesteś.

Mothyff

ja oceniam tak by dało się wpłynąć na ocenę ogólną, i gdy jest ona za niska to daję 10 a jak za wysoka to 1 proste. Co z tego że nie zamierzasz oglądać, ale i tak na to pójdziesz bo chłop ze wsi wyjdzie, a wieś z chłopa nigdy.

BigMelon

ty to dopiero jesteś kuźwa krytyk - co sam się przyznał że wystawia oceny takie na jakie filmy nie zasługują aby bawić się średnią, sorry ale to właśnie zalatuje wsią i to zabitą dechami.

Mothyff

gdyby milion osób postawiło ocenę 7 a jedna 6 to nigdy by nie było dokładnej 7 więc zawyżam nieco by dać się jej przebić. To gdzie ty masz tą swoją wieś xd

BigMelon

panie wielki krytyku wiejski, zdobędziesz się na odwagę i wyjdziesz z ocenami poza magiczną wiejską liczbę 3 filmów? filmweb prosi całą wieś żeby zrzuciła ci się na telewizor.

Mothyff

utożsamiasz się z filmwebem? jak już mówiłem jeśli ocena jest za niska to zawyżam i na odwrót. Więc wieśniaku to chyba oczywiste że jak ocena będzie w porządku to nic nie zrobię..

BigMelon

no tak tylko wiesz 3 obejrzane filmy to trochę za mało żeby to szpanować po internetach jakim to nie jest się wielkim krytykiem, ...na swojej wsi...

Mothyff

jesteś chory umysłowo ? przeczytaj jeeszcze raz co napisałem. Albo dobra zrobię ci łachę i zacytuje siebie:"Więc wieśniaku to chyba oczywiste że jak ocena będzie w porządku to nic nie zrobię." Dokładnie nic bo to nic nie zmieni

BigMelon

wieśniaku, jakbyś umiał czytać (co jest trudne na wsi) to byś wiedział że można oznaczyć ty filmy jako ''obejrzane'' bez wystawiania oceny prymitywie.

Mothyff

myślisz że mam tyle czasu i ochoty co ty by jakieś gówno se zaznaczyć tylko po to by wyglądało. I ty jak ten głupek wiejski, zaznaczasz to co nie istotne. Nie mówiąc już że musiałeś wejdź na mój profil, jak pewnie wchodzisz sąsiadowi za płot.

BigMelon

ty deklu, po to jest to forum żeby ocenić film i ewentualnie o nim porozmawiać jak ktoś ma na to ochotę, szkoda że tak ciężko ci to pojąć i nie wiem czemu tak ciężko ci to zrozumieć, ociężałość umysłowa?

Mothyff

Dlaczego to mi przyszło gadać z burakiem ze wsi??? - JURISQN HELP!! Z dupy to wyjąłeś ? jakie forum? Co ty tam tworzysz? Gdzie to pisałem? nie będę po prostu oznaczać jakiegoś oglądania bo mi to na gówno potrzebne

BigMelon

A mnie z kim przyszło rozmawiać? z przygłupem, który ocenił w życiu 3 filmy i to na oceny inne niż powinien (sam przyznał) i zgrywa wielkiego krytyka. I jeszcze zabrania innym oceniać i komentować, ogarnij się chłopie, dobrze ci radzę, - to jest forum filmowe, tu się ocenia filmy i o nich rozmawia - dotarło do pustej główki?

Mothyff

haha co za przygłup nic nie zrozumiał. Mam wrażenie że piszę z 4 latkiem. Kończę pisać z kimś kto nie rozumie prostych słów. Jak się ogarniesz to jeszcze może kiedyś pogadamy. tymczasem bye.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones