Colin Firth

Colin Andrew Firth

8,5
68 679 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Firth

Uwielbiam go w każdym filmie. A wzrok w Dzienniku Bridget Jones po prostu miażdzy :)

Atesia88

zgadzam sie ma cudowny akcent

Atesia88

Mi po raz pierwszy podbił serce w Dumie i Uprzedzeniu z 1995 roku tam dopiero ma wzrok pełen oddania , uwielbienia i pasji :)

jestem_super

jako Pan Darcy jest cudowny <3

Anda00

Dokładnie ! Czy w serii Bridget, czy w Dumie lub Uprzedzenie jest wprost idealny <3 :D

Atesia88

Zgadzam się w 100%!! Każda kobieta chce, żeby ukochany mężczyzna patrzył na nią w taki sposób, z miłością i fascynacją jednocześnie! Uwielbiam go za całokształt!

Atesia88

A ja dopiero przekonałam się do niego oglądając film Jak zostać królem, zobaczyłam genialnego aktora, i uwielbiam go w każdym wcieleniu i w każdym filmie, i ten wzrok ;)))

Atesia88

oh i ah dosłownie ;***

Atesia88

Jak dla mnie to mężczyzna idealny. W każdej kwestii. Ja też zazdroszczę jego żonie ;-) Aktorem jest po prostu bezbłędnym. Wtedy gdy był nominowany do Oscara za King's speach, strasznie trzymałam za niego kciuki i na szczęście udało mu się i najbardziej na niego wtedy zasługiwał. Piękny facet i genialny aktor oby więcej tych Oscarów pozgarniał.

Atesia88

Zgadzam sięę ! Akcent boski <3 Mrau.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones