Freida Pinto

Freida Selena Pinto

7,2
5 150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freida Pinto

Polskie dziewoje jej zazdroszcza i pisza bezsensowne watki o jej wadach - wiecie jak to
wyglada? Pogodzcie sie po prostu z faktem - ona jest piekna, wy nie - krytyka wam nie
pomoze. Proste. Pozdro dla normalnych...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cobra_Verde

Proszę nie uogólniać Panowie ;] owszem, zazdroszczę jej, przepiękna kobieta !! Ma fenomenalną urodę !

dolly123

Prawda!

Cobra_Verde

No własnie. Nie uogólniaj. Nie każdy lubi brzydkie murzynki.

użytkownik usunięty
Vaylander

nie każdy lubi kobiety o bez brwi rzęs o twarzy kartofla

Vaylander

chyba tepota nie wie jak "murzyni" wygladaja

Cobra_Verde

za duzo nas kobiet na świecie żeby stwierdzić która najpiekniejsza,nie ma obiektywnie tej "naj"

Sol1987

To prawda, jest wiele o różnej urodzie, a równie pięknych, bo nic im nie można zarzucić

człowieku, odpuść...

zauroczyła mnie w tym filmie .... :) najpiękniejsza kobieta jaką kiedykolwiek widziałem od kiedy żyję ;p

użytkownik usunięty
maciek666pl

No zajebista jest, mialem ja na tapecie calego miecha z tej sceny, jak tak czekala slodko na tej stacji :p Troche mi przypomina moja ex, tylko tamta bala sie solarium, to lazila blada

maciek666pl

Piękna, co racja to racja

W takim razie wczoraj się urodziłeś.

To jak widać niewiele widziałeś. Pomijając Scarlett Johansson i Natalie Portman, mam kilka koleżanek o urodzie zupełnie innej niż ona, jednak o wiele ładniejszych :)

użytkownik usunięty
Vaylander

jasne, a ja znalem osobiscie Jacksona zanim umarl

I co? Piękny był? Ile miałeś wtedy latek? ;)
Wybacz - wrodzona złośliwość kazała mi to napisać...

A swoją drogą pani Pinto jest naprawdę piękna kobietą. Chociaz to nie Whoopi Goldberg ;>

zibciu

przykład z życia, kumpel podszedł do laski w klubie, fajnie się gadka układa a tutaj jej koleżanka wyrasta jak z pod ziemi i mówi że musza iść do kibla, RAZEM hhahahah, facet facetowi nie zrobi takich rzeczy

Schizofrenik_XXI_wieku

Ale cp? To sobie wary trzymaja.

Dupa Jasiu,mogę powiedzieć,że nie jest w moim typie ale napisać,że jest brzydka choćbym chciała po prostu nie mogę.
Weź facet nie uogólniaj.

Ehh, ta męski "pojazd" na kobiety, nie ominie żadnego portalu w internecie! Każda jedna oczywiście zazdrośnica i brzydula. A co do aktorki - według mnie reprezentuje jeden z najpiękniejszych typów urody na świecie, jest po prostu piękna (choć nie do końca w moim typie, haha). A tak na marginesie - kocham te wypowiedzi męskiej części filmwebu, jak oni by tą czy tamtą "brali pod siebie", a w rzeczywistości taka kobieta nie zaszczyciłaby ich nawet spojrzeniem :)

Owszem,zazdroszczę jej urody. Nawet gdybym chciała napisać,że jest brzydka i wymieniać jej wady to nie potrafię. Jest idealna :p

cocoatea

Owszem piękna. W ogóle hinduski są śliczne, ale moim zdaniem taka Aishwaraya Rai, bądź Diana Penty są ładniejsze :)

Carmellia

Czy ja wiem, Rai z tymi komicznymi zrenicami, smieszy mnie i wyglada i to tak nienaturalnie jak moj fiut na kacu.

Jest perfekcyjna, podobna do Majkela J ale co zrobic.
Mozna wymyslac ale kobiety co nie napisza to i tak beda zazdrosne, popieram temat.

michalr81

True :)

Carmellia

Yes!!!

Tematy zawistnych kobiet są tak samo irytujące jak te zakładane przez napaleńców bo co innego pochwalić urodę, wspomnieć o pięknie, a co innego pisać zbereźne rzeczy. Nie piszę to tylko odnośnie o profilu Freidy, ale też innych aktorek. Trochę to smutne, że ciężko jest porozmawiać o czymś innym niż tylko o wyglądzie aktorów i aktorek.

Trzeba przyznać - piękna jest!

krotillos

Dokładnie

Ladna jest, ale bez przesady

"Pogodzcie sie po prostu z faktem - ona jest piekna, wy nie - krytyka wam nie
pomoze." - Jest piękną kobietą niewątpliwie ale to co napisales dalej jest już nieprawdą. W Polsce jest masa równie pięknych dziewczyn i kobiet.

Jest piękna, bez dwóch zdań

Moim zdaniem ładniejsza od niej jest Aishwarya Rai https://www.filmweb.pl/person/Aishwarya+Rai+Bachchan-50612 ale Pinto też jest przepiękna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones