Freida Pinto

Freida Selena Pinto

7,2
5 175 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freida Pinto

dziewczyna śliczna i gra dość dobrze, po co sie tak nad nią pastwić?

Zielony Balonik

Hmm... ledwo przewinąłem kilka tematów, a zdążyłem się o niej dowiedzieć, że jest karłem, tapeciarą, aktorskim drewnem i ma krzywicę nóg. Ludzie są potworni. Nic nowego.

miewam__koszmary

Większość znanych ludzi jest niska a pięknie wygląda zarówno z tapetą jak i bez niej.

miewam__koszmary

Zawsze tak piszą o pięknych ludziach. Czasami ci ładni faktycznie nie mają talentu, ale często inni bezpodstawnie ich krzywdzą oceniając właśnie po wygladzie. Spotkało to w przeszłości Leonardo DiCaprio, Brada Pitta, Johny Deppa czy ostatnio Orlando Blooma czy Jamesa Franco. Żal ludziskom dupy ściska. Nie dość że ładni, bogaci, to jeszcze mieliby być zdolni. Trzeba zgnoić. Z Pinto est podobnie. Mnie jej gra sie podoba. Nie zadna rewelacja, ale też nie wioska. Widziałem dziesiątki, jeżeli nie setki gorszych aktorek.

Rahabiel

Świetnie ujete ;-)

miewam__koszmary

Jak dla mnie jest bardzo ładna, jestem kobietą ale po co zazdrościć - tym bardziej że to aktorka,a nie osoba z którą mamy styczność na codzień. Jako aktorka przeciętna (choć nie najgorsza) ale urodę ma powalającą, zapamiętałam ja ze Slumdoga, Milionera z ulicy.
Dużo bardziej podoba mi się taka wyrazista, egzotyczna uroda niż te wszystkie słodkie blondynki, których w filmach pełno.

Zielony Balonik

Ładna, czy nie (moim zdaniem tak), fakt faktem, że robi większą karierę po "Slumdogu" od swojego filmowego partnera, a myślałem, że będzie odwrotnie. Zagrała już u Allena, Winterbottoma i w świetnej "Genezie Planety Małp". Coś czuję, że jeszcze niejednokrotnie o niej usłyszymy.

Zielony Balonik

Zazdroszczą.

Zielony Balonik

Zwykła zazdrość internetowych frustratów którzy sami niczego w życiu nie osiągneli.

CottonCrush

Fajna fajna, lubię ją :)

Zielony Balonik

jad pewnie z frustracji, a dziewczynka faktycznie śliczna :)

Zielony Balonik

Wystarczy ładna.

Zielony Balonik

jest piękna i gra przyzwoicie, a przyczepić się można do każdego i o wszystko. Osobiście życzę jej trochę bardziej wymagających ról i tyle bo dziewczyna się marnuje w postaci ładnej buzi na ekranie.

użytkownik usunięty
Zielony Balonik

No właśnie...

Zielony Balonik

Ludzie napieprzają z zazdrości a ona i tak ma ich głęboko w poważaniu :)
Nie bardzo ocenię jej grę aktorską na podstawie jednego filmu, ale uroda i uśmiech rzeczywiście nieziemskie!

Zielony Balonik

Jak to powiedziała kiedyś Monica Bellucci: "Ludzie moga kobiecie wybaczyć wszystko, ale nie jej urode" i tak tez myślę jest w przypadku Freidy. Bez wątpienia jest przepiekna kobietą i chyba tylko to tak przeszkadza ludziom. Zawiśc, zadrośc, podłośc i tyle, nie ma sie, czym przejmowac ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones