Kate Micucci

Kate Ann Micucci

7,0
837 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Micucci
lenena

Tak samo nie podali że zagrała dziewczynę Rajesha w Teoria wielkiego podrywu ;)

jazdowicz2666

Podali. Tylko w zakładce "gościnnie".

lenena

I że będzie grać w Powerless, nawet podlinkowałam odpowiedni artykuł na ten temat i minuty trailerów...

lenena

Bo wiesz co. Ona tam nie grała. Tam grała Sonal Shah. Taka panienkę co grała na gitarze w szpitalu i poderwał ja później Ted Buckland. Rzeczywiście one są do siebie diabelnie podobne. Sam się pomyliłem, ale potem sprawdziłem w filmografiach i to zupełnie dwie inne aktorki.

Archangelus Raphael

Nie, Sonal Shah grała w "Scrubs Interns", ale jako Sunny, a Kate Micucci miała swój epizod tam razem z Tedem jak ona grała na ukulele i śpiewali piosenkę.

https://www.you tube.com/watch?v=HjbSx89Tt5Q

lenena

O key. Wszystko już wiem. Oglądając "Teorie wielkiego podrywu" od razu skojarzyłem ja ze "Scrubs", ale nie mogłem jej znaleźć w obsadzie "Chorych doktorów" więc pomyślałem sobie (co mi się już zdarzało), że ta aktorka jest bardzo podobna do innej i dlatego nie została umieszczona a ja po prostu się pomyliłem. Ale teraz po Twoich wskazówkach pogrzebałem głębiej i znalazłem ją w zakładce "gościnnie". Rzeczywiście tu chodzi o Kate Micucci. To ona miała tam, powiedzmy romans z Tedem i grała na ukulele. Natomiast wracając do Twojego tematycznego pytania. Moim zdaniem nie umieścili je w "Scrubs. Interns", bo po prostu nie dopracowali tego serialu. Tam jest zaledwie chyba 14 postaci. A pewnie występowało ich więcej. Poza tym była to chyba jakaś (nie śledziłem już tego serialu) próba kontynuacji głównego wątku "Scrubs". I tak kończąc miałaś rację Kate grała w "Scrubs" jako Stephanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones