Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson

7,2
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Perry
Bloodbane

Dlaczego?

BozekVooDoo

bo to nie jest rock?

Bloodbane

Jest różnica między pop-rockiem, a rockiem.

BozekVooDoo

Kiedyś pop rockiem był Michael Jackson, Stevie Wonder, Elton John a dziś taka katy perry.
Jak szybko ta cywilizacja chyli się ku upadkowi...

Bloodbane

Aktualnie to, co śpiewa Katy to typowy pop, a tutaj chodzi o jej pierwszy album komercyjny i pierwszy bardziej niszowy.

BozekVooDoo

BozekVooDoo dobrze pisze ale warto dodać ze Bloodbane to typowy gość co pisze jak to kiedyś nie było a jak jest teraz. O jak myśmy wiele przeżyli i jakiej się muzyki słuchało i co się robiło w wolnym czasie. Gdyby ktoś tego nie zaczął nie stałoby się to modne i byś pewnie tego nigdy nie pisał

Bloodbane

yyyyyy a ktoś tu mówi o rocku czy o pop-rock? to 2 różne style. Pop-rock to pop w którym jest trochę gitary elektrycznej i to by się zgadzało z niektórymi jej piosenkami.

Bloodbane

Oby to był żart ;D

Bloodbane

Proszę pana jeżeli pan się nie zna na muzyce niech pan się nie odzywa bo się pan tylko ośmiesza !!

Bloodbane

Nie? Poczytaj sobie najpierw co to POP-ROCK, bo ja czytałem i wg mnie Katy swoim stylem idealnie do niego pasuje.

martinez_pb

Rzeczywiście może nie wszystkie jej piosenki, masz 3 np. "Part of me", "Waking up in Vegas", "Time's up"

martinez_pb

"Part Of Me" to nie jest pop-rock xD

Bloodbane

Większa połowa albumu "One of the boys" to pop-rock.

foreforee

Chciałbym zauważyć, że nie ma "większej połowy"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones