Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson

7,2
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Perry

Przeglądając na youtube teledyski Queen natknęłam się na jej wykonanie live tego utworu.. Porażka. Ta dziewczyna nie potrafi śpiewać. Myślałam, że miała gorszy dzień, ale żeby przekonać się, iż faktycznie jest kiepska przejrzałam nagrania z innych koncertów. Za co ona sie brała? Niech lepiej śpiewa te swoje proste pioseneczki, przy których wysilać się nie musi, bo utwory Queen to naprawdę duże wyzwanie. Poza tym nigdy jej wokal nie przypadł mi do gustu, drze jape, głos ma kaczy jak Anna Mucha.
Jednym słowem - jest cienka...

Indian

No to widocznie musiałeś znaleźć kiepskie nagrania. I chyba nie wiesz że nagrania ze zwykłego aparatu czasami całkowicie zniekształcają występ. Ja uwielbiam te piosenkę w wykonaniu Katy...zresztą ja byłam na jej koncercie i wiem że śpiewa pięknie, wcale nie drze japy jak to nazwałeś.Rozumiem ze nie podoba ci się barwa jej głosu - to sprawa gustu ale nie rozumiem ludzi którzy oceniają wokalistów, nie będąc nawet na koncercie danego artysty a tylko opieraja sie na nagraniach z youtube. Spytaj kogokolwiek kto był na jej koncercie czy Katy potrafi śpiewać, ja jeszcze nie słyszałam negatywnej opiini z ust tych którzy naprawde słyszeli ją NA ŻYWO a nie przez ekran komputera!!! Dziekuje

szoma

No pewnie, że kiepskie, trudno nazwać nagranie świetnym, kiedy Katy nie potrafi wyciągnąć głosu jak należy, bo nie posiada odpowiedniej skali jak Freddy. Wiem, że jesteś wielką fanką Katy, ale bez przesady, zdejmij te klapki z oczu. Aparat nie zniekształca głosu, muzyki. Jakość może być jedynie słaba. Posłuchaj sobie nagrań - dlaczego muzyka jest idealna, a Katy nie daje rady? Melodię nawet zmieniła, by ominąć bardzo wysokie oraz niskie tony (jak się zapoznasz z oryginałem to zrozumiesz), ale nie bardzo jej to wyszło. Ja oceniam tylko to jedno wykonanie, a nie resztę jej piosenek, bo są tak proste i wokalnie nikt z pewnością nie miałby z nimi problemów. Te swoje śpiewa jak należy, chociaż zależy kiedy. Ale za Queen naprawdę mogła się nie brać, dowód masz tu, i żeby nie było - nie nagrywane aparatem :) http://www.youtube.com/watch?v=1DR0GP2MW5M Chyba, że naprawdę tego nie słyszysz, no cóż, nie każdy jest obdarzony słuchem (to się nazywa drewniane ucho). A oceny jak widzisz... kiepskie. Jakby melodię zaśpiewała w oryginale to by już zupełnie nie dała rady... I nie mówię tego na złość, po prostu to SŁYCHAĆ. I nie, jak napisałaś - przez ekran komputera, tylko przez głośniki.

PS. Naucz się czytać... gdzie napisałam, że jestem facetem?

Indian

Ahhh wiesz że jestem wielka fanka Katy!!!! a skąd ty to wszystko wiesz ? znasz mnie? Na tym nagraniu które wrzuciłaś Katy jest chora, słychać że śpiewa przez nos i jest to napisane w komentarzach i zgodzę się ze tutaj kiepsko zaśpiewała ale artysta tez może być chory i tez może mieć gorszy dzień. Poza tym wiadomo że każdy wykonuje utwór po swojemu, i nie wiem czemu spodziewałaś się że to będzie wykon ma miarę Freddy'ego......

szoma

Po swojemu - owszem, ale bez przesady, przecież słychać, że się męczy. Skąd wiem, że jesteś fanką? Ja jako nie-fanka nie poszłabym na jej koncert... Chodzę na koncerty wykonawców, których naprawdę lubię. A co do nagrania - chora była czy nie.. na innych również była chora? Posłuchaj, bo są jeszcze gorsze. Ludzie słuchając coverów oczekują dobrego wykonania, może nie tak genialnego jak Freddyego (bo trudno mu dorównać), ale jednak takiego, który nie byłby tak kaleczony...

Indian

No z tym kalectwem to chyba przesadzasz.....Nie jestem zadufaną w niej fanką, na co dzień słucham innej muzyki, takiej o której ty pewnie nie słyszałaś Katy jest jedyna wokalistką popową którą lubię, według mnie śpiewa niesamowicie. Zdecydowałam się pójść na jej koncert , żeby zobaczyć jak naprawdę jest. Już prawie dałam się ponieść głosom większości polaków ( bo w Polsce Katy ma mało fanów) że fałszuje, śpiewa tragiczne itp. Ale kiedy usłyszałam ją na żywo...ma mocny i niesamowity głos , całkiem inaczej brzmi na żywo.
Poza tym sam Brian May na ostatniej gali EMA powiedział " ciesze się ze statuetkę otrzymaliśmy z rąk tak pięknej i utalentowanej Katy Perry " kiedy wręczała mu nagrodę...no cóż on w takim razie też ma drewniane ucho i jest zwolennikiem kaleczonych coverów swoich utworów.............
A o to słowa Duffa McKagana, ( wybrał się z córką na koncert Katy, wtedy zaśpiewała tez cover Queen) :" Katy jest nieco dziwaczna, oryginalna, ma do siebie dystans i umie grac na gitarze. Ten koncert miał uszczęśliwić wyłącznie moja 11letnia córkę, ale uszczęśliwił i mnie. Katy powaliła mnie na kolana! " Czy on tez ma drewniane ucho i lubi słuchać wokalistki drzącej japę o kaczym głosie??

szoma

A czy nie możesz pojąć, że to moje zdanie? Nie podoba mi się i tyle. Są różne gusta. Tobie podoba się głos Katy Perry, mi za to Lity Ford (o której zapewne pierwszy raz 'słyszysz'). Poza tym Brian May nie powiedziałby na gali, że otrzymali statuetkę z rąk pięknej, jednak nieutalentowanej Katy Perry. Ktoś Duffa zapytał o koncert Katy to odpowiedział tak, by nie zrazić jej do siebie ;p Nie można wierzyć we wszystkie słowa, chociaż nie mówię, że to nie była prawda. Ale media są największym wrogiem dla artystów, nie można być do końca szczerym. Skoro kierujesz się słowami Briana i Duffa to współczuję Ci braku własnego zdania... Co mnie obchodzi zdanie innych, nie muszę się z nimi zgadzać. A że głos ma mocny to wiem, zauważyłam, ale barwa mi nie odpowiada, chcesz mnie na siłę do niej przekonać? Już powiedziałam, że swoje piosenki śpiewa dobrze, bo nie są trudne, ale cover jej nie wychodził za każdym razem... Ona naprawdę skaleczyła ten cover niejeden raz.

"na co dzień słucham innej muzyki, takiej o której ty pewnie nie słyszałaś" - to mi pojechałaś ;) hehe

Indian

buahahaha akurat Duffowi zalezy na dobrej opinii mediów i Katy...przecież to rock' n' roll'owiec, rockmen, kiedyś skandalista....hahaha teraz to ty pojechałaś.....Duff ma w dupie media i to co myślą o nim inni.....haha nie no tym mnie rozwaliłaś...gratuluje, nikt dawno mnie tak nie rozbawił



szoma

No, z Katy to taka skandalistka, że hej hahah, ty już najlepiej wiesz na czym jej zależy. Duff - kiedyś skandalista, ale nie dziś, chyba jeszcze czegoś nie zrozumiałaś. Jeszcze by powiedział złe słowo na Katy to by córcia go znienawidziła ;D zastanów sie i przestań żyć tym, co było ćwierć wieku temu.

Indian

Taaa znienawidziłaby....brak ci dobrych argumentów. Kończę tę głupia dyskusję. Pozdro ;););)

Indian

A gdzie ja napisałam że Katy to skandalistka? Nie jest, tym wyróżnia się spośród innych amerykańskich wokalistek i za to m.in. ją szanuję. Córcia by go znienawidziła taaa...brak ci dobrych argumentów. Kończę te głupia gadke. Pozdro ;):):)

szoma

Z ta skandalistką nie doczytałam (musiałaby być skandalistką na miare koleżanki z branży - Lady Gagi by zyskać taką popularność jak ona), ale przeciez nie wiesz czy jej zalezy na dobrej opinii czy nie. A argumentów mi nie brak - ty jesteś tego żywnym dowodem - mówię złe słowo o Katy, a właściwie prawdę i rzucasz się na mnie jak tygrysica broniąca swoich małych. Córcia Duffa też by się za to na niego wkurzyła. Czego to się nie robi dla dzieci... i nie sądzę, żeby miał ją właśnie w dupie tak jak media ;) Bye.

Indian

Indian: hau hauhau hau grrr HAU HAU!!
szoma: hau hau hau, haaaauuuuu, Grrrr!!!

Indian

fakt faktem - zaśpiewała to beznadziejnie, ale to nie zmienia faktu, że jest świetna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones