Katy Perry

Katheryn Elizabeth Hudson

7,2
150 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katy Perry
mania19

Czyli beznadziejna - zgadzam się.

Black_Leather_Jacket

:) milo ze sie zgadzamy

mania19

A mogę się nie zgodzić? Plisssssssss;)

Bisexidryna

dlaczego nie?

mania19

Zgadzam się z trzema osobami powyżej ( licz od góry) :D

mania19

Podpisuję się pod tym.

TheNekokuroi

niestety Katy jest bardzo dobrą wokalistką, znając jej płytę akustyczną MTV Unplagged (jeśli nie słyszałaś to sobie wpisz na YT) oraz akustyczną wersję The One That Got Away, można łatwo to zauważyć. Prawdziwy talent poznaje się po tym jak śpiewa się piosenki wolne a nie szybkie.

31081994

Nie twierdzę, że nie ma głosu, lecz uważam jej piosenki za coś niestrawnego, raniącego moje uszy. To samo tyczy się Lady Gagi. Piosenkarka to nie tylko jej głos, lecz także to, co sobą prezentuje. Podobnie jak aktor czy poeta.

TheNekokuroi

tu mogę akurat się z tobą zgodzić nie każdy lubi taki rodzaj popu. Lady Gagi też nie lubię :D

mania19

a ja dla odmiany powiem że nic do niej nie mam :) może nie jest według was utalentowana ale kasę na tym robi oraz sławę i po co więcej... Każdemu beztalenciu życzę więc takiej sławy :P

mania19

Piosenkarką jest dobrą bo osiągneła ogromny sukces swoim albumem Teenage Dream dzięki któremu osiągneła to co Michael Jackson albumem Bad

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones