Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Niestety za wszystkie inne 1/10
Nie chce nikogo urazić, nie chce trollować, ale po prostu nie mogę znieść jego twarzy, tonu głosu, sposobu poruszania się. W WP też mnie się nie podobał ale to był ku.rwa WP a temu filmowi wszystko wybaczę, mimo że też miał mnóstwo błędów.

Nie ciśnijcie mnie po prostu leżało mi to na wątrobie to napisałem.

użytkownik usunięty
LordNeo

Ja tam nie będę ciebie cisnął, bo masz prawo wyrazić swoją opinię. Tylko denerwuje mnie jak ktoś nie lubi jakiegoś aktora/aktorki i daje od razu 1... to takie dziecinne. Orlando zasługuje na 6, maksymalnie 7. Tu się ocenia za aktorstwo, a nie wygląd. Zresztą Orli jest bardzo przystojnym mężczyzną i miło na niego popatrzeć.

Napisałem "jego twarzy, tonu głosu, sposobu poruszania się", tak więc nie tylko jego buźka mi przeszkadza, a wszystko więc z czystym sumieniem mogę słać mu jeden, zresztą swoją osobą zepsuł mi kilka filmów które uważam mogły by być lepsze bez niego, więc nie mam skrupułów być dziecinnym.

użytkownik usunięty
LordNeo

Ja będe sie upierał. na 1 zasługują aktorzy, którzy graja w filmach klasy B i C.

LordNeo

to dziwne bo ja mam wlasnie calkowicie inaczej, wszystko mi sie w nim spodobalo od Lotra

guga_buzka

DLATEGO DALAM 10 hahahaha
CZYLI Orion wszystko sie wyrownuje z czasem, jedni daja 1 , drudzy 10

guga_buzka

Dokładnie, ode mnie również dyszka dla boskiego Blooma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones