Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

magazyn "HELLO!" został rozstrzygnięty!

Na pierwszym miejscu znalazł się (niestety) Robert Pattinson. Nie wiem co wszyscy w nim widzą. Tuż za Robertem "wampirem" Pattinsonem znalazł się David Tennant i Hugh Laurie. Temu ostatniemu popularność przyniosła rola doktora w bardzo dobrym serialu amerykańskim "House M.D.". Na czwartym miejscu znalazł się Orlando Bloom. Wyprzedził samego Johnnego Deppa, Daniela Craiga, Brada Pitta a nawet (!) Hugh Jackmana, który to niedawno zdobył tytuł Najseksowniejszego Mężczyzny Na Świecie.
http://www.hellomagazine.com/celebrities/specials/covers/grand-finale-2009-men/i ndex.html?pagina=pagina_5_1.html

Tak wygląda cała lista najatrakcyjniejszych mężczyzn:
1. Robert Pattinson
2. David Tennant
3. Hugh Laurie
4. Orlando Bloom
5. Daniel Craig
6. Kiefer Sutherland
7. Johnny Depp
8. Colin Firth
9. Hugh Jackman
10. Russel Crowe
11. Brad Pitt
12. Ronan Keating

koa222

Dziękuję za interesującą wiadomość :-).Mimo tego, że Orlando nie jest pierwszy to i tak jest bardzo wysoko, bo wyprzedza samego Johnnego Deppa, czego się nie spodziewałam! Poza tym jestem o tym przekonana, że te konkursy na najatrakcyjniejszego, najprzystojniejszego czy najseksowniejszego są tylko sprawdzianem popularności. Gdyby naprawdę trzeba było wybrać najatrakcyjniejszego mężczyznę, Orlando znajdowałby się z pewnością wyżej i na pewno dużo wyżej od Davida Tennanta i Hugh Laurie. Oglądałam wczoraj "Dr Housa" i to nie możliwe, aby ktoś w ogóle miał jakieś wątpliwości: kto jest przystojniejszy Laurie czy Bloom:-). Robert Pattinson jest obecnie najbardziej popularny, bo niedawno zagrał w ekranizacji bestsellerowej powieści "Zmierzch" i tylko w ten sposób jest to możliwe, że zaszedł tak wysoko:-) ....A właśnie zamierzasz obejrzeć ten film?

Euhenia_2

Mam większą ochotę przeczytać książkę, niż obejrzeć ten film, jakoś ten aktor w ogóle mi się nie podoba. Gdyby w roli wampira obstawili np. Orlanda (to byłby dopiero wampir!) to wtedy bym to obejrzała. A do przeczytania książki zabieram się już od dłuższego czasu.
Masz całkowitą rację - czyjś sukces zależy w danej chwili od tego, jak bardzo jest ten ktoś popularny. O Hugh Laurie'm jest ostatnio bardzo głośno, wszystkim się podoba jako ekscentryczny dr House (przynajmniej jako osobowość) więc to mnie nie dziwi, że uplasował się tak wysoko. Davida Tennanta kojarzę bardzo słabo, ale jeśli zajął drugie miejsce, to musi też być bardzo "popularny" (nie mylić go z "atrakcyjny" ;)) za granicą.
"Oglądałam wczoraj "Dr Housa" i to nie możliwe, aby ktoś w ogóle miał jakieś wątpliwości: kto jest przystojniejszy Laurie czy Bloom" - racja. Ciekawe jaki musiał być przedział wiekowy osób, które głosowały na Hugh ;) Ale uważam, że Orlando i tak znalazł się bardzo wysoko.
A czy Ty zamierzasz przeczytać tę sagę "Zmierzch", lub obejrzeć film ?

użytkownik usunięty
koa222

Denny film, nie warto ...
ten ranking wygląda śmiesznie z tym pożal się boże wampirkiem na czele...
już lepiej zamiast iść na Zmierzch obejrzyjcie sobie jakiś film z Bloomem ;PPP (bo nawet to lepsze ;>

Ranking popularności, o bardzo nieadekwatnej nazwie ;/

Koa,
w „Kinomaniaku” prowadzący powiedział, że film jest lepszy niż książka, więc raczej obejrzę film, jak już będzie na DVD.
To prawda, szkoda, że Orlando nie zagrał w „Zmierzchu”, ale jego bohaterami są nastolatkowie chodzący jeszcze do liceum, więc raczej nie mógłby w nim wystąpić.

Dzięki za radę The Woman( „lepiej zamiast iść na Zmierzch obejrzyjcie sobie jakiś film z Bloomem ”), ale ja już wszystkie filmy z Orlandem po kilka razy widziałam :-)(oprócz "Wilde`a")

Euhenia_2

Ciekawe na którym miejscu za rok znajdzie się ten Pattinson, jak przejdzie moda na wampiry ;) Jak on w ogóle mógł prześcignąć Johnnego Deppa? Jest całkiem nową twarzą, a Depp ma już ugruntowaną pozycję i wiele bardzo dobrych filmów na koncie.

"Wilde" leci często na kanale "Zone Europa", ale późno w nocy.
Euhenia który film z Orlandem spodobał Ci się najbardziej?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones