Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Kto się już nie może doczekać?

http://www.youtube.com/watch?v=zLZjavOb1eQ&feature=youtu.be


Ja wciąż mam sentyment do tej roli Blooma, nigdy wcześniej ( to oczywiste gdyż był to debiut ;)) ani potem w żadnej innej kreacji mnie nie zachwycił.
Czekam z utęsknieniem, zwłaszcza że Zielony Liść będzie miał do odegrania znaczącą rolę w 2 części Hobbita;)

WhiteDemon

Och ja poprostu kocham ta postac, nie jestem fanka fantasy ale ten blondas po prostu zachwyca, zaluje ze LoR jego rola jest tak malo rozbudowana

Nemeczka

Wiem co czujesz;) Trochę szkoda że Bloom nigdy później nic lepiej nie zagrał...
Teraz może się odkujemy w najnowszej części, w zwiastunach przynajmniej jest go dużo:)

WhiteDemon

Podobno ma byc gesto pokazywany chociaz w ksiazce go tyle nie ma :D

Nemeczka

Strasznie mnie to cieszy, tak samo jak śmiać mi się chce kiedy czytam jęki z tego powodu...

WhiteDemon

Oj bez przesady, zarówno w Piratach z Karaibów jak i Królestwie Niebieskim był świetny :P ja tam wciaz nie moge przeboleć ze w najnowszych piratach nie bylo Willa Turnera.

katie_17

Wiesz, jak kto uważa;) Dla mnie był w nich słaby. (Inna rzecz że się człowiek do Willa przyzwyczaił.) A serio byłam nastawiona na zachwycanie się;)
Zresztą, Depp w 4 części też dał ciała, więc...;)

użytkownik usunięty
WhiteDemon

Sama się z tego strasznie cieszę :) i coś w tym jest, co piszesz, bo mnie też w innych produkcjach aż tak nie ujął. Piratów z Karaibów bardzo lubię, ale Orlando zapadł mi już w pamięci bardziej jako blond włosy elf aniżeli Will Turner :)

WhiteDemon

Lejesz miód na moje serce :) już się nie mogę doczekać :) Jest jednym z moich ulubionych aktorów, a w roli Legolasa wręcz uwielbiam :)

WhiteDemon

I ja także pokochałam O.B. w roli Legolasa. I nie mogę go sobie wyobrazić już w innej roli.Już nie mogę doczekać się premiery,to będą fajne Święta Bożego Narodzenia z Legolasem. Z chęcią obejrzałabym cały maraton Władcy Pierścieni, jeśli taki zostanie stworzony.

WhiteDemon

Żaden debiut kobieto...

straightlines

Co? Jak Bloom grał w 1 części WP to nie był jego debiut?
F*ck. Pół życia żyłam w błędzie.

straightlines

A no faktycznie. To co mi się ubzdurało? Mniejsza z tym. W tym Wilde to chyba epizod zagrał, podejrzewam. Jeśli mignął na ekranie przez 20 sekund to chyba nie jest jakiś konkretny materiał;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones