Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 955 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Ta szokująca prawda pojawiła sie w LOndynskim Timesie i prawdopodobnie jeszcze nie dotarła do Polski ( czy w ogóle dotrze ? ) ale jedno jest pewne : Bloom przyznał sie ( po pijanemu ) jednemu gosciowi z którym nawiazał rozmowe w jednym z Londynskich barów
a który to gosc okazał sie dziennikarzem Timesa ( oczywiscie Bloom tego nie wiedział ).Ten opublikował to w sobotnim Timesie.Czy to moze oznaczac koniec wspaialej kariery Blooma ?

Pignon

Srata-tata... pokaz zrodlo skad masz takie informacje...

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

zgadzam się.. też w to nie wierze, poza tym po pijanemu można wiele głupot powiedzieć totalnie nieświadomie.. heh.. mimo wszystko i tak go lubie ;] borze gra :D i ziania są ;] pozdrawiam :*

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Boże, ale ściema :// I ty w to wierzysz?! GDYBY ON NAPRAWDĘ COŚ TAKIEGO POWIEDZIAŁ GODZINĘ PÓŹBNIEJ CAŁY ŚWIAT WIEDZIAŁBY JUŻ ŻE BLOOM ZAKOCHAŁ SIĘ W DEPPIE ŻE CHCE GO VANNESIE ODBIĆ A KEIRA ZAKOCHAŁA SIĘ W ORLIM I ONIEGO WALCZY, A FRIEND POSZEDŁ W ODSTAWKĘ. ZATYTUOWALIBY TO "PIRACKI SPÓR" ALBO JAKOŚ TAK./... Nie wierzę że takie info nie obiegłoby śwaita w trymiga więc nie wypisuj bzdur...

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Nie cierpie Blooma, ale raczej mało prawdopodobne że jest gejem.

Pignon

Jakoś nie chce mi się wierzyć, ze taki artykuł istnieje, a jeśli nawet to jest to zwyczajna dziennikarska prowokacja. A jeśli jest gejem to co z tego? Ian McKallen też jest gejem a jest wspaniałym człowiekiem i aktorem. "TO" nie rujnuje niczyjej kariery...

Pignon

Tak jasne jest gejem....a w zime tego roku ma wziasc slub z Kate Bosworth...:D:D:D nie slyszalam wiekszej bzdury niz ta ze Orli jest gejem:D:D:D:D:D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Szlifara

Spójrz na siebie POSRAŃCU!!!!!!!! Weś coś sobie na wstrzymanie

dobrella

Uachachachachachachachacha. Oj, bo pęknę. Cóż za temperament. W obronie czci i cnoty Orlanda...

Pignon

No a ty chyba jesteś jakimś kretynem ... który widocznie nie ma co do roboty ...

Pignon

No a ty chyba jesteś jakimś kretynem ... który widocznie nie ma co do roboty ...

Pignon

No a ty chyba jesteś jakimś kretynem ... który widocznie nie ma co do roboty ...

Pignon

No a ty chyba jesteś jakimś kretynem ... który widocznie nie ma co do roboty ...

Pignon

Taaa jasne!!
On ma dziewczyne!!!
I wcale nie wygląda jak rasowy pedzio

Amelliee

A wiecie, ze on sie z nią rozstał podobno? W Gali napisali xD

eat

Rozstali się i właściwie nie zdziwiłabym się jeśli na serio jest gejem, bo
ma pare kumpli gejów, a Ianem był zachwycony podobno po Władcy, chociaż ja raczej stawiam na biseksualiste :P

Pignon

Hmmm... Raczej nie jest gejem...
Jest za boski na to (chociaż wśród gejów też są takie ciacha, że ACH! :P)
On jest z Kate..... Wątpię, zaiste...
I ON NIE WYGLĄDA JA PEDZIO!! Jest boski!!

użytkownik usunięty
Pignon

Cóż, nie pozostaje mi nic innego niż stwierdzić, że gejem jest też Bruce Willis, Johnny Depp, Robert De Niro, oraz Salma Hayek (to nie żart, nie wiedzieliście, że Salma jest facetem?)

Dodam jeszcze, że kolega Pignon pieprzy od rzeczy i cierpi na umysłową impotencję.

Bywa i tak.

A tu piszą że się rozstali :)
http://film.onet.pl/10952,,Orlando_Bloom,osoba.html [film.onet.pl/10952,,Orl...]

użytkownik usunięty
Pignon

wątpię w to iż on jest gejem....ale niezaprzeczalnie wygląda jak gej

użytkownik usunięty

O, a jak wygląda gej? Ma jakieś cechy szczególne?
Czy James Dean wyglądał jak gej?

Pignon

gej to gej nie ma co sie podniecać umże na hifa i nikt o nim nie będzie pamiętał

użytkownik usunięty
dengr

Ty naprawdę jesteś tak ograniczony, czy tylko udajesz, bo myślisz, że to śmieszne?

Orli nie jest gejem, a wcale bym ie nie zdzwilia ze sie cwilowo poklocili i roztali , oni czesto tak mają, ale slub i tak pewnie bedzie, a jak byl by gejem to nawet nie planowal by slubu z dziewczyna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
bennyblanco

A ja twierdzę, że Pignon jest idiotą i dlatego wypisuje idiotyzmy.

A ja uważam, że gazety takie jak Times, czy tego poktoju wypisują takie głupoty, żeby ludzie kupowali te szmiatławce. Takie teksty to "zapchajdziury" gdy nie mają o czym pisać. A osoby takie ja Orlando Bloom nawet tego nie czytają. Po prostu się z tego śmieją.

użytkownik usunięty
black_ninja

Tak się składa, że "The Times" szmatławcem nie jest.
Przeglądając stronę internetową tej gazety nie natrafiłem tam na żaden artykuł, który potwierdzałby słowa Pignona.

On nie jest egjem! To, ze się rozstał z Kate nie robi z niego geja! Poza tym - po pijanemu człowiek mówi i robi wszytko, nawet największe głupoty i nawet takie BOSKIE gwiazdy jak on ;)

agnavi

ehhh taam, to ze jest subtelny i delikatny a nie np.. tak męski i twardy jak Vin Disel czy Brad Pitt w niektórych rolach nie oznacza, że jest gejem,,, Orlando jest wspaniały... i tyle:) a faceci muszą widzieć kupe mięsnia bo na widok np Josha Hartneta wygadują że jest to FLAK...;) to pewnie zaraz tez bedzie gejem ;)

rxa

Ale ja widziałam już dwa zdjęcia gdzie przytula się do facetów, a na jednym nawet się niby całował z jednym, niby na wygłupy, ale kto to wie,...

paula_31

jakby był gejem, to raczej by sie z tym nie krył, tlyko jak Elton John jawnie powiedzał! Bo jest on gwiazdą i wie, że jak TAKA wiadomość się rozejdzie przez papparazzich, to będzie skreslony, będzie mega afera i w ogóle!

agnavi

Ja twierdzę, że robi wrażenie metroseksualnego. Może jest gejem, może nie... kogo to obchodzi. A to że będzie miał żonę nie jest argumentem przeciw. Elton John też przecież miał.

Froot

Już to widzę... Orlando Bloom gejem:P Sory, ale ja uważam, że Orlando nie ma w sobie ani jednej cechy geja. Chłopaki mu po prostu zazdroszczą, że ma powodzenie i jest bardzo przystojny:))

Lucja_Tonks

Popieram Łucję!!! Naprawdę, wg mnie on nie ma cech geja!

paula_31

Paula to że się przytulił do faceta to kur** nie znaczy że jest gejem! Orlando ani nie wygląda na geja, ani nie zachowuje się jak gej, ani gejem NIE JEST! W dzisiejszych czasach jak facet jest przystojny, nie nosi rozporka na kolanach to jest pedzio. Jak nie ma tatuaży na całym ciele i kur** nawet raz się wzruszy, ucieszy itp. i zobaczycie jedną łze to gej... Odwalcie sie od niego, a to że wierzycie w takie debilne plotki to tylko dowód na to, że sami jesteście posrańcami i idiotami!

black_ninja

sraty tay gacie w kraty Orli i gej znam ludzi którzy po pijaku gadają że są ufoludkami i co niby mówią prawde gówno prawda a ten timesa może był zainteresowany może on jest gejem ale orli na pewno NIE!!!!! pozdro:)

Pignon

A skąd wiadomo, ze ten pismak wogule rozmawiał z Orlim? Równie dobrze mogę napisać, że Emma Watson jest pedofilką, Geofrry Rush to zoofil. Myślałam, że każdy wie jakkie bzdurą mogą powypisywać marni dziennikarzyni, zeby tylko zdobyć sęsację. A nawet jeśli koch ineczej, to co z tego?

użytkownik usunięty
Arjuna

Nic z tego. Tyle że Pignon napisał o artykule, który nie istnieje, a Wy, drodzy filmwebowicze, podchwyciliście tę głupotę i niepotrzebnie w nią brniecie.

Żałosne jest to, jak plotki szybko się roznoszą. A najżałośniejsze jest to, że tak wiele osób wierzy w takie bzdury. A tak poza tym, to radzę przymykać oko na to co piszą w kolorowych pismach, bo większość to są właśnie plotki, domysły i przypuszczenia w celu zwiększenia sprzedaży tych brukowców. Niestety czytalność "SuperE..." i "F..." napawa mnie przekonaniem, że bardzo duża liczba naszego społeczeństwa jest naiwna i wierzy we wszystko...

Pignon

Co daje Wam oskarżanie człowieka, którego nie znacie i wierzenie plotkom tego typu? To głupie...Jakby nie było, Orlando jest takim samym człowiekiem jak i my, a wiadomo, że pijany człowiek (jeśli już wierzyć tej plotce) mówi dziwne rzeczy. Po co tak od razu go zjeżdżać? Nie rozumiem tego Waszego płytkiego rozumowania...

Pignon

Orly nie jest gejem. Miał dziewczyne, z którą był ponad 5 lat. Ona z nim zerwała bo uważała że ma romans z Jenifer Lopes ale to nieprawda to tylko przyjaźń. Więc ślubu nie bądzie. Gdy jest się pijanym można gadać różne bzdyry. Aja byłam w Londynie i zbieram te gazety i nic takiego tam nie było.

kola94

Orli nie jest gejem, przecież to oczywiste. Może być najwyżej metroseksualny xD

Nie znoszę go, i koleżanka AgaBloom (którą widać parę postów wyżej) doskonale o tym wie...i mimo to, że praktycznie codziennie mówię jej, że to pedał, gej i ciota niesłychana to twierdzę, iż jest całkowicie inaczej. Czy ma cechy geja, tego żadne z was nie może powiedzieć, bo żadne z was nie wie jak ów Orli się zachowuje na codzień.

eat

Och Eat! Wzruszyłam się! Naprawdę nie myślisz że Orli to ciota itd? Och! Przywracasz mi wiarę w ludzi :D

Pignon

Nie wiem co komu nie pasuje w tym aktorze. Jeśli go nie lubisz nie oglądaj filmów z jego udziałem, nie mieszkasz obok niego więc powinno Cię mało ruszać jaki jest i jak wygląda, a tym bardziej czy jest gejem. Dla mnie mógłby być nawet tranzwestytą. Chodzi o to, że jest rewelacyjnym aktorem. I nie każe tu nikomu popierac mojej opini, bo sa gusta i guściki.
Mam nadzieje,że ta informacja (o ile jest prawdziwa) nie wpłynie na karierę aktora. Bo czyz to pierwszy homoseksualista w kinematografii?

Czuczi_2

Homoseksualiści, zwłaszcza chłopcy [^^] to najlepsi przyjaciele kobiet xD
Ja tam do gejów nic nie mam, cieszę się nawet, ze istnieje taki ktoś jak gej [lesbijki też - aczkolwiek słowo lesbijka brzmi straszliwie niewdzięcznie i nie lubię go używać]. Geje są dla mnie czymś innym, takim jakby oryginalnym, tak samo jak żydzi czy muzułmanie.
Niby to nic nadzwyczajnego, ale jednak.

Orli nie jest gejem (chodź i tak lubię mówić, ze jest xD)
Wyznawca buddyzmu - fajnie, nawet bardzo fajnie (tzn. tak twierdzi Ms. Bloom, nie wiem czy tak jest xD)
Bodajże nie ma żebra, a to jeszcze lepiej (tzn. nie dla niego, ale złamane żebra (jak i ich brak) mnie kręcą; tzn. nie, że u kogoś, tylko sama bym chciała mieć (i nie mieć) i to w cale nie to brzydkich celów! Nie jestem Merlinem Mensonem! (napisałam fonetycznie - specjalnie) xD)

No, i co?

eat

Ja nie twierdzę, że to fajnie, że jest buddystą. Skoro chce, niech będzie. Ale nie wielbię go bardziej, bo jest buddystą, ani mniej. nie mam specjalnych "zaciągów" do tej religii.
I ma tatuaż w kształcie słoneczka koło pepka, który zrobił w wieku 15 lat. Też sobie taki zrobię xDD

agnavi

Chodzi mi o to, ze powiedziałaś mi,ze jest buddystą a nie, ze uważasz, ze to fajnie xD

eat

Aaa. No buddystą to jest. I dlatego ma u ciebie plusa? xD

agnavi

Dokładnie tak, moja droga.

Lubię go tylko ze względu na to... No i za ten plakat nad Twoim łóżkiem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones