Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Orlando znalazł sobie nową koljną dziewczynę:( Podobno chodził już z Penelope Cruz i Umą Turman. Wkurza mnie to i mam nadzieję, że to nie prawda.

użytkownik usunięty
dobrella

o cholera, wiesz, ty chyba jednak masz coś z głową///

ja przynajmiej ją mam, a ty nie.Lepiej sprawdzi co z twojim TYŁKIEM. Chyba cię zawodzi ( po raz kolejny ).

dobrella

penolopa " podobno" jest koleżanką ;) a chodzi z Kirsten Dunst ;)) a chociażby to co ? pojedziesz do niego ? a niech se chodzi facet z kim chce ;) jest taki faajny to sie nie dziwie

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dobrella

Masz obsesję na jego punkcie. To można leczyć. Jest przystojny ok, ale przez takie fanki jak ty to na jego mijscu poleciałabym w kosmos ;-P

__luthien__

Aja na twojim miejscu się zamknęła. Już go nie lubię.

dobrella

Dlatego, ża ma nową dziewczynę?? :PP (musze coś dopisać, bo mój komentarz jest za krótki:PP)

dobrella

Racja niech sobie facet chodzi z kim chce.Przyznam mi sie chłopak podoba,ale pod względem aktorstwa.Ale żeby z tego powodu go nie lubieć??Dziwna jesteś i to bardzo!!

kaskoo3

Dobrello,
Skąd pochodzi ta informacja o tym, że Orlando był widziany z nową dziewczyną, bo mnie ta informacja nawet ucieszyła? :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones