Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Siema, mam takie pytanie do was, (może dziwne, ale od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam) otóż chodzi mi o postać Legolasa, a właściwie o włosy. Czy Orlando w filmie Władca Pierścieni miał perukę, czy były to jego naturalne, przefarbowane i wyprostowane włosy bo wyglądały mi bardziej na jego własne, ale trzecia część trylogii powstała w 2003 czyli w tym samym roku co pierwsza część Piratów z Karaibów, a tam miał zdecydowanie krótsze włosy niż w WP. Biorę jeszcze pod uwagę fakt że do WP mógł mieć przedłużone, ale... no sama nie wiem. Ale może wy coś macie na ten temat, a nawet jeśli nie to napiszcie własne zdanie co o tym sądzicie. ;)
Pozdrawiam fanów Władcy Pierścieni. :D

użytkownik usunięty
Anastazja315

Ja szczerze mówiąc też się nad tym zastanawiałam, ale do końca nie mam pojęcia, jednak mimo wszystko nie wydaje mi się, żeby były naturalne ;) Przy dobrej charakteryzacji i retuszu filmu można uzyskać efekt jego własnych włosów ;) ma on je bardzo zdrowe naturalnie, i zdaje się, że widziałam jego zdjęcie z wywiadu po władcy pierścieni i miał lekko dłuższe, ale co najmniej o połowę krótsze niż w filmie, i naturalnie swoje czarne (z lekkimi falkami ;3 ) Ale to wszystko jedno czy naturalne czy sztuczne i tak jako Legolas był uroczy i grał fenomenalnie, a sam jako on jest niczego sobie ;)

Anastazja315

Miał perułkę. pozdrawiam

Anastazja315

Moim zdaniem ma po prostu dobrze zrobioną charakteryzację, zapewne "dopinki" także moglibyśmy znaleźć. Ale nie wnikajmy w szczegóły, ważne że jako Legolas, Orlando zagrał fenomenalnie a za rolę w piratach powinien dostać Oscara! Jak dla mnie aktor świetny nie ważne czy z naturalnymi włosami czy też z "delikatną" charakteryzacją.

Gagusia315

Zgadzam się,że jako Legolas ''zagrał fenomenalnie, ale co do piratów to Oscara powinien dostać Johnny Depp, ale na pewno nie Bloom (choć bardzo lubię tego aktora), w końcu za rolę Will'a był nominowany do Złotej Maliny jako NAJGORSZY aktor drugoplanowy, ale to za trzecia część, a w pierwszej wypadł całkiem nieźle, choć Sparrołowi to Will do pięt nie dorasta, ale to już moje zdanie. Dzięki za dodanie komentarza, pozdrawiam. ;)

Anastazja315

Perukę miał na pewno. Pamiętam jak oglądałam jakiś dokument o WP z wypowiedziami aktorów i twórców z planu. W nim Bloom miał w ogóle ogoloną głowę (tylko po bokach zostawione włosy, kurde nie umiem tego opisać).
To było chyba w tej serii: National Geographic: Kulisy filmu - Władca pierścieni

Anastazja315

wydaję mi się że jakby przednią część miał pofarbowaną na legolasowy blond i wyprostowaną a reszta to dopinki/peruka ;)

Anastazja315

Na 99% peruka. Wystarczy sobie obejrzeć dodatki do filmu. W wielu wypowiedziach ma bardzo krótkie włosy. Dopinki? Może, ale z tym chyba więcej roboty niż z peruką ;)

Anastazja315

To była peruka. Orlando był ogolony wtedy na ''zero'' tak aby jego własne włosy były niewidoczne. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że reżyser uważał, że piwne oczy Blooma nie pasują do blond włosów Legolasa dlatego Orlando nosił soczewki z niebieskimi tęczówkami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones