Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

W tym temacie piszcie w jakiej gazecie i na której stronie napisali o Orlando Bloomie?


"Dziewczyna" -najnowsza na stronie 28 jest małe zdjęcie Orlanda z krótką notatką o nim.

Euhenia_2

Dobrze, że założyłaś ten temat, bo takiego jeszcze nie było a jest potrzebny. Ja od czasu do czasu wertuję różne magazyny ale jakoś nie mam szczęścia wpaść na wzmianki o Orlando :( Ostatnio znalazłam wiadomości o nim w lutowym (jeśli dobrze pamiętam) numerze Dziewczyny (informowałam o tym). Jeszcze raz dzięki, że napisałaś o tym, że jego zdjęcie jest w tym numerze "Party" - wygląda tam świetnie, tak jak go lubię ;)

koa222

W najnowszej "Vivie" w artykule o Jennifer Aniston wspominają o Orlando Bloomie, jako , że podejrzewano ich o romans parę miesięcy temu, oraz jest jego zdjęcie.

Euhenia

Dzięki za wiadomość. Szkoda, że ostatnio tak mało o nim piszą.

koa222

Piszą faktycznie niezbyt dużo, ale znalazłam jeszcze :
w "JOY`u" na stronie 49 artykuł(mały) o tym , że w ciągu chyba 6 lat zagrał w 15 filmach i czuje się zmęczony, stąd przerwa w graniu. Ale nadal pracuje: nagrywa reklamy dla "Shiseido" i "Toyoty" oraz wyjechał do Nepalu jako ambasador UNICEF`u i są zamieszczone w tym magazynie dwa jego zdjęcia z tego właśnie wyjazdu.
oraz
w "GALI" najnowszej na stronie 12 jest artykuł "o odnowieniu przez religię" jego związku z Mirandą Kerr. Jest zdjęcie jego i tej modelki.

Euhenia

- W "PARTY" w artykule o Jennifer Aniston na stronie 41. Oraz na stronie 51 w "Rankingu" zatytułowanym "Łamacze damskich serc"( ma 4 miejsce), jest również w tym miejscu artykuł o nim oraz świetne zdjęcie :-)

- W "TELEŚWIECIE" małe zdjęcie i krótka notka na stronie 30.

Euhenia

Właśnie czytałam "Teleświat" i przypadkiem wpadłam na tę notatkę :) W "Party" też jest jego zdjęcie? Dzięki za wiadomość :)

koa222

Szkoda, że kupujemy tą samą gazetę z programem ("Teleświat", prawda?), w przeciwnym razie wiedziałybyśmy również czy w innym tygodniku nie napisali o nim.
W "Party" są nawet dwa zdjęcia (na stronie 41 w artykule o Jennifer Aniston i na 51 stronie w rankingu "Łamaczy serc...") :-)

Euhenia

No ja czytam tylko Teleświat, "niestety". Jeśli czytamy to samo, nasze szanse faktycznie maleją, żeby znaleźć coś o nim w innej gazecie telewizyjnej.
Jak dotychczas najwięcej piszą o nim w "Party" i czasem też w "Gali" dorzucą jakieś zdjęcie.

Euhenia_2

Na tej stronie zawsze są skany z gazet, w których jest Orlando Bloom - polecam

http://orlando.blog.onet.pl/

melaniag

Melaniaq

Dzięki za informacje i link.

Euhenia

1)W "Party" maleńkie zdjęcie Blooma w "Horoskopie" str.84.

2)W "Teleświecie" na str. 30 napisali o "Hobbicie" Tolkiena, którego nakręci G. del Toro, który zamierza w obsadzić w głównych rolach aktorów z "Władcy Pierścieni", Gandalfa znów zagra Ian McKellen, Golluma zaś Andy Serkis. Twórca chce nakręcić też film pokazujący wydarzenia pomiędzy obydwiema częściami sagi Tolkiena". Może dlatego na jednej ze stron angielsko-języcznych pisze, że Orlando też ma zagrać:

"Well, it’s time to put down the pipe weed, Viggo, dust off those ears, Cate, practice your archery Orlando, and get ready to walk around barefoot, Sean and Elijah -– you’re about to get asked to go “back again.” "

http://moviesblog.mtv.com/2008/04/28/guillermo-del-toro-wants-original-lotr-cast -back-for-the-hobbit/

Euhenia

W dzisiejszym dodatku do "Faktu" można znaleźć artykuł o Orlando, zdjęcie na pół strony z nim i Mirandą oraz kilka fajnych zdjęć.

koa222

Wielkie dzięki Koa! Może uda mi się jeszcze dziś kupić.

Euhenia

Przeglądałam dziś naprawdę wiele gazet i nie ma nic o Orlando(Dodam jeszcze, że w czwartek jest film z exdziewczyną Blooma - Kate Bosworth "Błękitna fala" na TVP 1. Ciekawa jestem jaka jest z niej aktorka).

Euhenia

W "Joy`u" na stronach 6-7 mały artykuł wraz ze zdjęciem Orlanda z Mirandą Kerr.
W "Vivie" artykuł na całą stronę ( na stronie 42). Są dwa zdjęcia: na jednym Orlando z Mirandą Kerr w tej czarnej sukience w czarnym kapeluszu, oraz jeszcze jedna fotka Mirandy Kerr( w tym samym stroju) jak pozuje dziennikarzom. Ten numer "Vivy" kosztuje tylko 1,99.

Euhenia

Dzięki za informacje :)

koa222

Jest coś nowego w gazetach? Bo przeglądałam kilka i nic nie ma;/

Euhenia

Vive mam. Spodobało mi się zdanie: "Wielbicielki już płaczą"

enya616

W Fun Clubie jest o Orlando: str.7, 19, 35. Gazetka kosztuje 4,99.

enya616

Dzięki za informacje. W tym najnowszym numerze "Fun Clubu" na czerwiec?

Euhenia_2

Tak, numer jest na czerwiec:)Dzisiaj gazeta wyszła:)

enya616

Dzięki za odpowiedż :-) Ja przeglądałam wiele gazet (polskich) w "Empiku" i niestety nic nie znalazłam o Orlandzie.

Euhenia_2

Ja dzisiaj tez byłam w Empiku:) Niestety też nic nie znalazłam, przeglądałam też niemieckie gazety ale w nich nic nie było;/

enya616

W nowym BRAVO piszą o Orlando na str. 23.

enya616

a czy są też w tym numerze BRAVO jakieś zdjęcia Orlando?

koa222

Jest, ale tylko jedno. Jak niesie reklamówkę Canon. Ubrany jest w bluzkę w biało czarne paski:)

enya616

Wielkie dzięki So Evelin za informacje :-)

Euhenia_2

Mam pytanie czy w "Fun Clubie" są duże te zdjęcia Orlanda? Nie mogę zajrzeć do tej gazety, bo jest zapakowana do woreczka. Z góry dziękuję za odpowiedż.

Euhenia_2

Nie, to nie są duże zdjęcia. Pozdrawiam:)

enya616

W nowym BRAVO jest zdjęcie na połowę strony. http://img411.imageshack.us/img411/2134/sadassadswd4.jpg to link do skanu

enya616

Wielkie dzięki za skan. Naprawdę ciężko jest być sławnym...:-). Ci okropni paparazzi....

Euhenia_2

W "Party" na stronie 39 jest świetne zdjęcie Orlanda (Koa, dla Ciebie! w długich włosach :-)) zamieszczone w sondzie "CO Z NICH WYROSŁO?" wraz z artykułem o nim. Obok zdjęcia dorosłego Blooma, jest jeszcze mniejsza jego fotka z dzieciństwa.

Euhenia_2

Wiem, właśnie sobie przeglądałam ten numer "Party" i zobaczyłam to zdjęcie :) Jest fantastyczne. Tobie pewnie też się podoba? W "Party" zawsze umieszczają ładne zdjęcia Orlando, m.in. za to lubię ten magazyn, i za to, że ogólnie jest ciekawy.

koa222

Mnie również bardzo się podoba to zdjęcie Orlanda :-) Dodam jeszcze, że zauważyłam w tygodniku "Program TV" na 3 stronie malutką fotkę Blooma i niewielki artykuł.

Euhenia_2

Dzięki za wiadomość. Jeszcze w "Party" wypatrzyłam również małe zdjęcie Orlando w rubryce "Horoskop" (trzeba z lupą oglądać :) ), ale zawsze miło się ogląda jego zdjęcia, nawet jeśli są mikroskopijne. Czasem jego zdjęcie pojawia się też w "Tele Świecie", również w części "Horoskop". Niestety w najnowszym numerze pod znakiem Koziorożca tym razem jest zdjęcie Vala Kilmera. Za to na stronie 89 jest niewielkie zdjęcie z Johnnym Deppem z filmu "Piraci z Karaibów". Też przyda się lupa.

koa222

Orlando Bloom może jedynie być w takich gazetkach jak Bravo,ja nie wiem co on wyprawia,niszczy sobie karierę i przyjmuje role do samych chłamów.Czytałem że Dicaprio śmieje się z niego że nie próbuje uciec od bóstwa jakie go spotkało przez nastolatki,cytuje że wziął by się za pracę,zresztą ma chłop racje bo przez to Bloom ma opinie lalusia tak jak kiedyś miał ją Dicaprio chociaż już jej nie ma tak jak z 10 lat temu po filmie Titanic.

PATOLOGIA458

Jak on nadal taki będzie jak teraz to on nigdy nawet nie będzie postrzegany jako "aktor"

PATOLOGIA458

Koa,
Dzięki, że piszesz o tym , że jest również jego zdjęcie na 89 stronie w "Teleświecie" , bo nie zauważyłam.

Euhenia_2

Szkoda, że "Teleświat" nie zamieścił zdjęcia Orlando Blooma na ostatniej stronie, bo przecież on także był na obiadzie charytatywnym u Raisy Gorbaczov, a o tym właśnie tam pisali. :-(

Euhenia_2

Też racja :(

koa222

Może w najnowszym "Joy`u" coś będzie? Sprawdzę. Na okładce jest Jennifer Aniston więc pewnie o niej napisali, a w związku z tym, że przypisywano jej dwa razy romans z Orlandem to być może wspomną również o nim wraz z fotką ..... mam nadzieję... :-)

Euhenia_2

Dobry tok myślenia :) Ja też popatrzę jutro w prasie czy nie ma jakiegoś zdjęcia. Czy przeglądasz też czasem prasę zagraniczną w poszukiwaniu Orlanda?

koa222

Gazety zagraniczne są zwykle bardzo drogie, dlatego nie zbyt często je przeglądam. A Ty sprawdzasz je?
Jest w "Joy`u" na stronie 9 zdjęcie Orlando z Mirandą( w tym czarnym kapeluszu i w sukience w tym samym kolorze, a Bloom w przeciwsłonecznych okularach - nie za wiele go widać na tej fotce :-( ). Napisali w malutkim artykule, że Orlando nie podobał się kapelusz jego dziewczyny i, że mają inne gusta w sprawach mody.
Jest sporo o Jennifer Aniston, ale w tej rubryce nie ma fotki Blooma.

Euhenia_2

"Orlando nie podobał się kapelusz jego dziewczyny" - chyba mamy podobny gust co Orlando :-D
Ja czasem przeglądam zagraniczną prasę, niestety nie wpadłam na żadne artykuły lub zdjęcia. Wczoraj też przejrzałam prasę (polską). Również nic :( Może w najnowyszm "Party" coś będzie.

koa222

Nigdy bym czegoś takiego na głowę nie włożyła :-). Dzięki za informacje na temat gazet.
Być może, że w jutro (w poniedziałek) w "Gali" i w "Vivie" (w ten czwartek ) będzie artykuł o obiedzie charytatywnym Raisy Gorbaczov i zamieszczą tam zdjęcie Orlanda, bo był na tym przyjęciu. Poza tym wydaje mi się, że może też być w tygodnikach z programem, bo 28 czerwca, czyli w najbliższą sobotę jest premiera telewizyjna "Przystani"(szkoda, że nie możesz obejrzeć :-(). A dopiero za tydzień w poniedziałek będzie "Party", bo to dwutygodnik :-).

Euhenia_2

Sprawdzałam w kiosku i "Gala" będzie dopiero za tydzień, ale "Viva" będzie w ten czwartek może tam coś się znajdzie na temat Orlanda?

Euhenia_2

Może coś będzie, "Viva" to dosyć obszerny magazyn i zawsze można tam znaleźć mnóstwo ciekawych zdjęć i artykułów o polskich i zagranicznych gwiazdach. Ja ostatnio przejrzałam "Claudię" i "Glamour". Na teman Orlando nic nie było :(

koa222

Ja przejrzałam wszystkie gazety młodzieżowe, ale znalazłam tylko jedno małe zdjęcie Orlanda z Sidi w Fun Clubie. Było w samym rogu.

enya616

W "In Style" jest na stronie 103 małe zdjęcie Orlanda i krótki artykuł o jego podróży na Antarktydę lodołamaczem.

Euhenia_2

W najnowszym "Teleświecie" w rubryce "Horoskop" jest małe ale ładne zdjęcie Orlando. Chyba pochodzi z czasów gdy grał w "Piratach z Karaibów" bo ma na nim dłuższe włosy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones