Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Moim zdaniem nominacja do złotej maliny za Piratów z Karaibów: Na krańcu świata to już jest "lekka" przesada...............

Katherina_Petrova7558

ja miałem nieprzyjemność obejrzeć Trzech muszkieterów 3d. Ot, miał być miły, relaksujący wieczór przy czymś lekkim... Nie umiałem uwierzyć w to co widzę :D
złota malina właśnie dla Blooma za w/w film.

użytkownik usunięty
Katherina_Petrova7558

Moim zdaniem jak najbardziej zasłużona Złota Malina i powinni dostać jeszcze za najgorszą ekranową parę wraz z Knightley bo zniszczyli mi cały film swoja mdłą miłością.

Chwała Bogu czy komukolwiek za to, że nie było ich w 4 części, i więcej czasu na ekranie był Depp i jego fajne relacje z Penelope, choć liczył, że się jakoś spikną. Relacja Cruz-Depp była fajna, niekiedy pikantna, oglądało się ją z przyjemnością. Relacja "maślane oczy" Bloom - "dziewczynka zabójca" Knightley - mdła, bez smaku, niekiedy obrzydliwa jak choćby oświadczyny Blooma podczas walki.

Śmierć Blooma to był najlepszy moment 3 części Piratów.

Z tą śmiercią to tak nie do końca...

użytkownik usunięty
Katherina_Petrova7558

Masz racje to przesada. Bloom zagrał tam po prostu przeciętnie, ale nie jakoś bardzo słabo.

On zawsze gra przeciętnie.

Katherina_Petrova7558

Złote Maliny zazwyczaj są niesłuszne, nie ma co do nich przywiązywać większej uwagi. ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones