Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 922 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

zajebisty;)
KOCHAM GO ZA KAŻDY FILM, w którym grałam hodź widziałam tylko 17;)
ORLY NA WIEKI!!!

Dusia15

Dziewczyna mająca 15 lat z dysleksją - gdybym miał takie fanki to bym się dawno powiesił.

bartolomeoxXx

Diss na miarę House'a ! Uwielbiam Cię za to :]
God Bless!
NickNamee,

NickNamee

Hyhy, po tych kilku latach zauważam taką pochwałę :)

bartolomeoxXx

Problem w tym że ty nie masz żadnych.

Dusia15

"tylko 17" chciałaś się popisać, że tyle filmów widziałaś z tym pustym i drewnianym aktorzyną? to ci się nie udało.
nie jest on ani przystojny, ani utalentowany.
sorry, że musiałam cię o tym uświadomić.

Purplecuckoo

Dla niej i owszem, jest i przystojny i utalentowany.
I się z nia zgadzam.
Każdy lubi co innego.
Jesteś głupia i nietolerancyjna, musiałam cię uświadomić.

Zielonoo

hehe, znalazla sie tolerancyjna;p
mysle ze kazda z was moze miec swoje zdanie na temat tego czy ma talent i czy jest przystojny
ale jesli uwazasz ze ktos jest glupi i nietolerancyjny bo ma inne zdanie....
coz, to wlasnie jest glupie i nietolerancyjne

a swoja droga to uwazam ze talentu to on nie ma i tyle i jakos denerwowal mnie w kazdym filmie jaki z nim widzialem

El_Magiko

Spadaj, kurde nie rozumiesz.
Znalazła się mądra i tolerancyjna.

użytkownik usunięty
El_Magiko

El_Magiko i po co wywołujesz kłótnię.? Każdy lubi kogo innego i tego nie zmienisz. Mnie podoba się, że osoba która założyła ten temat ma swoje zdanie i nie komentuje tego czy ktoś Orly'ego lubi czy też nie.

przeczytaj jeszcze raz
nie komentowalem tego czy ktos go lubi czy nie
napisalem ze kazdy moze miec o nim swoje zdanie i na koniec wyrazilem swoje
a komentowalem tylko posty powyzej
wszystkie mozecie go kochac i zupelnie mi to nie przeszkadza
ale zdania nie zmienie ze aktor z niego marny

użytkownik usunięty
El_Magiko

No dobra. Spoko...
Pewnie źle zrozumiałam.

użytkownik usunięty

Orlando Bloom jest zajebisty i koniec kropka!

użytkownik usunięty

A osoby, które mówią, że Orlando jest brzydki to zazwyczaj brzydcy faceci, którzy mu zazdroszczą urody, albo dziewczyny, które lubią jakiś krótko ostrzyżonych koksów...

Ojoj, jaka piękna argumentacja. Wprost genialna dla osoby mającej lat 15 w najgorszym wypadku 16. Rozumiem, że można się nie zgadzać z ludźmi ale od razu traktować ich jako druga kategoria. I co chcesz przez to osiągnąć? Sama kiedyś byłam taka głupia i podziwiałam tego faceta ale gdy koś się ze mną nie zgadzał to raczej dostawał obszerne wyjaśnienie dlaczego miałam klapki na oczach.

Nimfadora01

Hm, hm.
Aktor jak aktor - niespecjalnie się wpatrywałam czy ma ten talent czy go nie ma. Przyznam, że zauważyłam do we "Władcy pierścieni" i stwierdzam, że rola Legolasa mu naprawdę wyszła. Bardzo mi się wtedy spodobał, ot tak, po prostu. I choć mam innych swoich idoli męskich to on nadal zajmuje jakieś tam miejsce.
Pozdrawiam.

Danathiel

Jako facet heteroseksualny mogę powiedzieć,, że Orlando spodoba się kobietom lubiącym taką chłopięcą urodę. Właśnie nastolatkom jak myślę.
Co do talentu to fakt Elfa zagrał bardzo fajnie.
Problemy były dalej bo w Piratach czy Królestwie gra dalej tak samo.
Ma 1 maskę, 1 minę itd.
Raczej nie przepadam za nim.
MOje zdanie.

turboszczotka5

A jak miał grać w Piratach z Karaibów ? Jedną maskę to ma Steven Segal. Ma nawet taką ksywę - pan jedna twarz. Bloom faktycznie nie jest na razie jakoś specjalnie rozwinięty aktorsko ale role które dotychczas przyszło mu odtwarzać, powiedzmy sobie szczerze nie były wymagające. Co on miał tam do zagrania ? Jak to ktoś już wcześniej powiedział, on w tych filmach miał po prostu ładnie wyglądać. Był takim ozdobnikiem jak Leonardo DiCaprio w Tytaniku. Kim dziś jest Leo ? Gwiazdą pierwszej wielkości. Poczekajmy zatem. Jak za 15 lat będziecie tak samo pisać o Bloome to znaczy że faktycznie był cieńki. Na chwilę obecną, twierdzę jednak że Orlando nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. A teraz kultowy tekścik z politycznego piekiełka - Nie ważne jak się zaczyna ale jak się kończy. Nara.

turboszczotka5

ojojoj , ale wy brzydale jesteście zazdrośni ;]
nie dorastacie mu do pięt .
polscy faceci są kaszalotami i tyle .

Orion_90 czy ty czasem nie jesteś homo ? Bo to że nie jesteś koksem, to już wiem.

użytkownik usunięty
Rahabiel

Nie jestem homo. Czemu miałbym być ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones