Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

Znajomy widzial w Londynie ''na zywo'' . raczyl podzielic sie ze mna ta nowina jako ze wiedzial ze
cenie Jego gre aktorska , podobno kompletnie''szary'' czlowiek . niezbyt wysoki przesadnie szczuply
ogolnie w tlumie nie rzucil by sie nikomu z oczy . a na ekranie taki 'dobry aktorsko :) kiedy ma sie
talent nic nie przeszkadza w drodze do sukcesu :)

rottweiler93

Hmm, jakimś wielkim znawcą sztuki filmowej & gry aktorskiej nie jestem, na 10 obejrzanych przeze mnie filmów z tym Panem średnia dość wysoka, bo 8.2, ale jak dla mnie w każdej produkcji w jakiej go widziałem ( Piraci, Tolkien, Troja & Królestwo ) grał praktycznie w taki sam sposób, tylko stroje mu zmieniali ;) Być może to kwestia przypadkowości założeń produkcyjnych że postacie przez niego grane końcem końców na ekranie prezentowały się podobnie. Nie twierdzę, że źle, ale przynajmniej w tych obrazach jakie widziałem brakowało mi trochę nuty indywidualności jaka wyróżniała by poszczególnych bohaterów na tle pozostałych kreacji tego aktora. Ale to tylko moje skromne, a specem jak podkreślałem nie jestem :)
A to, że się z tłumu nie wyróżnia & nie wozi jak jakieś panisko, to tylko na Jego korzyść :)

johny_caravagio

mam to samo z johnny.d ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones