Orlando Bloom

Orlando Jonathan Blanchard Bloom

8,3
62 891 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Orlando Bloom

za słabo

użytkownik usunięty

zagrał w 3 cząściach piratów z karaibów i władcy pierścieni, oprócz tego w znakomitej troi i halikopterze w ogniu a zajmuje miejsce w rankingu dopiero po 400. Według mnie powinien być przynajmniej w top 100

no umówmy się ze Troja nie była znakomita, choć i tak mi się podobała, ale podzielam twoje zdanie odnośnie pozycji w rankingu:)

To, że zagrał w kilku popularnych filmach nie oznacza że jest dobrym aktorem. Ja nie widzę żadnej różnorodności w jego rolach. Większość aktorów z TOP100 może pochwalić się bardzo zróżnicowanymi kreacjami.

Bloom oparł swoją karierę na urodzie (której nie oceniam), jego gra aktorska schodzi w tym przypadku na dalszy plan.

krzychun

Bloom nie pokazuje ZADNEGO zroznicowania, w kazdym filmnie jest dokladnie TAKI SAM - jest beznadziejnym aktorem, a do tego wcale nie jest przystojny..

aPosing

kobieto on nie jest przystojny? Spójrz tylko na mój avatar i powiedz to szczerze, że nie jest przystojny!!!!!!:]

aPosing

jeśli bloom nie jest przystojny to ja wysiadam ;D
może i nie jest dobrym aktorem ale jest z wyglądu boski ;P

alfa940

Ma bardzo chłopięcy typ urody!
aPosing widocznie lubi męskich facetów nie chłopców:)
Aktor z niego baaaaardzo słaby, ale nawet jako facet przyznam, że koleś jest przystojny!

aPosing

popieram, nie chce nikogo denerwować, ale w moich oczach bloom to drewno,
nieumijętnośc grania wykorzystano sprytanie przy władcy pierścieni, gdzie
Bloom miał głównie wyglądać, a jego sztuczna gra aktorska została pokazana
jako dystans elfa do otaczającego świata

niestety ten Pan choć podobno przystojny to koszmarny z niego aktor

eji

zgadzam się w zupełności.nie rozumiem nieco,osób "zachwycających" się jego aktorstwem,poniewaz uwazam że nie prezentuje niczego szczególnego.ale czasem ma sie po prostu ochote obejrzeć film, w którym aktorzy pięknie wyglądaja, a mniej wazne jest to co rabia czy mówia :D

aPosing

aPosing Jak ja się cieszę ze znowu mogę się z Tobą zgodzić. Bloom to aktor taki sam,wszędzie, szkoda że grał w piratach bo tylko tam przeszkadzał. On się nie rozwija wcale. A co do jego urody cóż nie będę oceniał, ale jak wielu facetów uważa że Lindsay Lohan za atrakcyjną to co poradzić. :)

Orlando przystojny jest, ale jako aktor przeciętny
gdyby nie Piraci i władca pierścieni, to miałby problem z wybiciem się
mimo lubię go w Piratach,

Anda00

moim zdaniem powinien być w top100, a jeśli nie to chociaż w top200 . nie jest aktorem idealnym, ale mało takich aktorów jest . swoim wdziękiem i urokiem osobistym pomaga sobie jako aktor . jestem pewna, że i tak w końcu by sie wybił .

maja_shakirka

Oglądałam większość jego filmów w tym oczywiście dwie znakomite trylogie i wyglądem pobija wszelkie inne postacie. Owszem swoją grą nie dorównuje Deepowi, ale i tak jest niezły przekazuje takie emocje jakie ma przekazać, a we Władcy Pierścieni zagrał bosko, idealnie pasował do roli Legolasa. A e Elizabethown był niesamowity, jego mimika i wygląd fenomenalne już nie wspominając o królestwie niebieskim gdzie ja oglądając ten film mogłam wczuć się w jego rolę, był bardzo realistyczny.
Oczywiście każdy ma swoje zdanie, ale ja uważam, że jest dobrym aktorem nie najlepszym ale dobrym nawet bardzo.

Louisela

"we Władcy Pierścieni zagrał bosko" jako szczapa drewna jest nie do pobicia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones