PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793727}

Carnival Row

7,4 13 072
oceny
7,4 10 1 13072
Carnival Row
powrót do forum serialu Carnival Row

Świat jest piękny w swojej brzydocie, charakteryzacje i kostiumy są nie najgorsze. Cara nawet daje radę. Natomiast fabuła to trochę szambo. Potwornie nudne dialogi, na trzecim odcinku zasnęłam dwa razy. I nie chodzi o to, że musi być akcja, bo nie musi, ale skoro nie ma akcji to przydałoby się coś w zamian. A tak jest sucho, bezemocjonalnie i miałko. Szkoda. Liczyłam na dobre fantasy. Póki co utknęłam na 4 odcinku, nie wiem czy będę kontynuować, trochę szkoda czasu na coś tak byle jakiego.
PS. Nie zauważyłam wcześniej, ale klasyfikacja tego jako horror to jakieś mega nieporozumienie.

ocenił(a) serial na 3
ms_Glizda

Zgadzam się. Dialogi nie dobre. I brakuje smaczków, wszystko jest taką wyrazistą kopią.

ms_Glizda

Więcej treści, dynamizmu i akcji ma skecz - monolog Stuhra "Nic sięnie dzieje". Ja też utknąłem na czwartym odcinku, ten serial jest tak miałki i i nieangażujący aż ciężko o nim cokolwiek napisać. Chyba tylko że" ładny serial " bo kostiumy i scenografia trzymają poziom, z treścią gorzej. Postacie o sile przekonywania deski do prasowania. CR jest jak książka cegła w ładnej okładce, gruba, powyżej 600 stron bo autor nie mając pomysłu na akcję, lał wodę. Każdy kto liczy tak jak ja - na drugie Penny Dreadful, srogo się zawiedzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones