Carnival Row (2019-2023)
Carnival Row: Sezon 2 Carnival Row sezon 2, odcinek 10
odcinek Carnival Row (2019-2023)

Carnival Row

56m
6,8 207
ocen
6,8 10 1 207
Carnival Row
powrót do forum s2e10

The end

ocenił(a) serial na 10

Jest to najlepszy serial jaki ostatnio obejrzałem. Tak właśnie powinna wyglądać bajka dla dorosłych.

Wszystkie wątki zostały pozamykane choć do końca nie byłem tego pewien po ogłoszeniu anulacji serialu. W sumie to się cieszę z zakończenia, bo kolejny sezon/y rozciągnął by fabule jak to ma miejsce w innych ówczesnych produkcjach. I pewnie powiało by nudą, a tak mamy pełen akcji finał.
Scenariusz był spójny, nie brakowało poprawności politycznej która była bardzo dobrze wpleciona. Wątki poboczne łączyły się z watkiem głównym tworząc spójna całość.
Na pewno nie jest serial dla wszystkich, ale fanów fantazy obowiązkowa pozycja.

ocenił(a) serial na 7
Borman77

Anulowanie serialu było ogłoszone zanim zaczęli nagrywać drugi sezon. Także na spokojnie mogli napisać scenariusz zamykający wszystkie wątki.

ocenił(a) serial na 8
ja0lek

Tylko czemu anulowali tak dobry serial? To jest masakra jakaś że gnioty i średniaki masowo lecą a dobre seriale są kasowane. Chyba taka widownia jest ...

dannymalarz

Bo gdyby kontynuowali, to z dobrego zmieniłby się w średni lub beznadziejny. Niektóre seriale powinny być krótkie. Uważam, że do takich należy CR. Patrząc na cukierkowe zakończenie 2 sezonu, to się cieszę, że to już koniec. Nie wyobrażam sobie jakby miał wyglądać 3 sezon, który w 10 odcinkach dalej by dążył do takich zakończeń. A tak dostaliśmy dwa niezłe sezony i cały serial można zaliczyć do udanych.

ocenił(a) serial na 8
Borman77

Zgodziłbym się gdyby nie sam koniec ostatniego odcinka. Na siłę wątek LGBT gdzie cały 1 sezon było wręcz mówione że to Philo jest miłością Vignette a na koniec koniecznie wciśnięty na siłę finał LGBT. Zwykle nie mam z tym żadnego problemu ale tu to nie było wiarygodne bo serial prowadzony był tak że łączyła ich przyjaźń. Co prawda pokazywał drugi sezon pewien rozpad związku z Philo ale szło to w stronę inną jednak moim zdaniem. Choć w sumie dobrze się stało bo była ona mocno niezrównoważona psychicznie.

dannymalarz

Ja się bardzo cieszę że tak się skończyło, bo Philo zdecydowanie zasługuje na coś lepszego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones